Jakub Rzeźniczak i jego wybranka serca pobrali się na plaży w Miami 28 listopada 2022 roku. Para świętowała więc niedawno swoją pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji Paulina Rzeźniczak zdecydowała się opublikować w sieci wzruszający filmik, który ukazuje fragmenty ich ceremonii. W materiale słychać też głos influencerki.

Anna Mucha pokazała swoją córkę. „Moja Miłość, Moja Duma, Moje Wszystko!”

Dziś mija rok jak zostałeś moim Mężem. Moje TAK wypowiedziane tamtego dnia, dziś jest o cały rok silniejsze. Dzień naszego ślubu był, jest i będzie symbolem nowego początku. Każdego dnia jestem wdzięczna za uczucie, które nas spotkało. Kocham Cię i dziękuję, że jestem przy Tobie najlepszą wersją siebie – powiedziała w social mediach Paulina Rzeźniczak.

Piłkarz również zdecydował się publicznie świętować ten wyjątkowy dzień. Na jego Instagramie także pojawiło się urocze wideo.

Jakub Rzeźniczak świętuje rocznicę ślubu na Instagramie i odpowiada na dociekliwe pytanie fanki

W filmie zamieszczonym przez Jakuba Rzeźniczaka w social mediach nie brakuje romantyzmu i słodkości. Rolkę piłkarz zmontował z materiałów pochodzących z różnych etapów ich relacji i dodał swój komentarz.

Dawno niewidziany Eddie Murphy pozuje na ściance, „Nic się nie zmienia!”

914 dni temu po raz pierwszy spojrzałem w twoje oczy. 703 dni temu poprosiłem cię o rękę. A 365 dni temu spełniło się to o czym marzyłem i to o czym wiedziałem od pierwszego dnia – zostałaś moją żoną. Kocham Cię Paulinka i dziękuję za to, że przy tobie stałem się lepszym człowiekiem. Za każdy kolejny dzień u twojego boku. Za to że w trudnych chwilach zawsze byłaś przy mnie i za to że pod sercem nosisz naszą córeczkę. Za to że pomimo mojej przeszłości tak bardzo mi zaufałaś. Kocham cię i dziękuję – wyznał Jakub Rzeźniczak na Instagramie.

I choć pod tym potem znaleźć można przede wszystkim pozytywne komentarze i morze życzeń oraz gratulacji, wśród ciepłych słów znaleźć można również mniej przychylne zdania. Jedna z obserwatorek sportowca zadała mu niewygodne pytanie, nawiązujące do jego burzliwych relacji z przeszłości.

Co ma takiego, czego inne nie miały? – zapytała internautka.

Wszystko <3 – odpowiedział Jakub.

Wyszło romantycznie?

Artur Baranowski zabrał głos i odnosi się do newsów na swój temat: „To bzdury wyssane z palca”

 

Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Jakub Rzeźniczak na ściance

Jakub Rzeźniczak/fot. AKPA