Natalia Siwiec odkąd zaszła w ciążę  zmieniła się o 180 stopni.  Z częstego brylowania na ścinkach, stała się przykładną matką i żoną. Profile społecznościowe Natalii są zalane zdjęciami i nagraniami z jej życia prywatnego. Widać, że Mia to jej oczko  głowie.

Natomiast jak to zazwyczaj bywa, początki są trudne. A jak Natalia Siwiec odnalazła się po porodzie?

Natalia Siwiec o córce

Jedna z fanek zapytała modelkę, „czy miewa chwile trudne w macierzyństwie, nieprzespane noce, noszenie na rękach przez 24„.

Na szczęście nie mieliśmy tego typu problemów. Nieprzespane noce miałam tylko przez pierwsze 2-3 miesiące ze względu na karmienie. Później już Mia zaczęła przesypiać całe noce

– odpowiedziała Natalia Siwiec.

Celebrytka ma naprawdę farta w życiu. Idealnego męża, karierę, a teraz macierzyństwo.

natalia - Kopia
natalia3
natalia2
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kocham podróże. A odkąd jestem mamą, kocham je jeszcze bardziej. To wspaniałe móc pokazać małej istotce cały świat! Przy okazji oczywiście dbam o jej delikatną skórę przed szkodliwymi skutkami promieniowania słonecznego. Zawsze mam przy sobie krem Derma Eco Baby Sun. I nieważne, czy jesteśmy na egzotycznej plaży(tu sprawdziła nam się mała pojemność), w ogrodzie obok domu czy placu zabaw 👌🏼 To w 100% naturalny krem z filtrem mineralnym, który nie przenika przez skórę!!!! Produkt nadaje się dla dzieci już od pierwszego dnia życia(używałyśmy ich już na naszej pierwszej wyprawie w Meksyku), dla kobiet w ciąży oraz karmiących. @derma_polska w swojej ofercie ma także produkty dla dorosłych z bezpiecznymi filtrami chemicznymi. Niedawno dowiedziałam się, jak wielkie spustoszenie w organizmie mogą wyrządzić filtry przenikające i unikam ich jak ognia!!!!!! Sezon na opalanie się zbliża, wiec jeśli macie ochotę zajrzyjcie do sklepu @4organic! Z kodem: ekomama zgarniecie 15% zniżki na całe zamówienie (promocja dotyczy całego asortymentu i trwa do 28.05).Wybierajcie spośród naturalnych kosmetyków i cieszcie się wiosną - tak jak my:)

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)