W dobie Instagrama ludzie są coraz bardziej przyzwyczajeni do idealnego wyglądu modelek. Odpowiednie pozy i dodatkowy retusz sprawiają, że wydają się być doskonałe. Na najnowszym zdjęciu Natalii Siwiec internautki dopatrzyły się fałdek na brzuchu, co wywołało u nich duże zaskoczenie.

Natalia Siwiec pokazała swoją łazienkę. WOW! Ale luksusy

Natalia Siwiec pokazała fałdki na brzuchu

Modelka na zdjęciu siedzi i ma na sobie jedynie czerwone bikini z majtkami z podwyższonym stanem. Nic dziwnego, że w takiej pozie skóra na brzuchu nie ułożyła się idealnie i widać delikatne fałdki.

Internautki nie odpuściły Natalii.

Niekorzystnie…

Normalnie pięknie, ale w tym stroju niekorzystnie…Brzuch brzydko się układa,biust też.

Strój fatalny, brzydko.

Nie wszystkim spodobały się te nieprzychylne komentarze.

  • Skóra na brzuchu to kwestia pozy do zdjęcia (logiczne) dół stroju ma wysoki stan Pani Natalia jest zgarbiona to logiczną sprawą stała się ta niby fałda na brzuchu. Ludzie litości i wyobraźni trochę!!

  • Wszyscy piszą że niekorzystnie, że brzuch, to i tamto.. Każdy człowiek ma brzuch, brzuch jednego dnia jest płaski a innego odstaje, nie zapominajmy że Natalia jest po ciąży i i tak wygląda świetnie, jak dla mnie super że zdjęcie nie jest wyretuszowane i pokazuje rzeczywistość a nie to co ma nas kobiety ogłupiać i nakręcać do dążenia do próby bycia ideałem których nie ma. Jak dla mnie wygląda pięknie 😌

  • Jak ktoś wstawia wyretuszowane zdjęcie to jest lawina komentarzy ze sztucznie, ze nikt tak nie wygląda. Tutaj widać trochę brzucha (skóry) i już ze zdjęcie niekorzystne. To jakie jest w takim razie korzystne? 😒

A wy co myślicie o tym zdjęciu? Nie ma się co doszukiwać niedoskonałości czy jednak Natalia powinna wybrać inną pozę i strój?

ZOBACZ TAKŻE:

Natalia Siwiec w końcu odpowiedziała, CZYM naciąga twarz. Ta odpowiedź jest zdumiewająca

Natalia Siwiec ZADZIWIŁA swoją stylizacją: Nie wyszłabym tak na ulicę

Natalia Siwiec ma dziwne ŚLADY na szyi. Tłumaczy dlaczego

Wyświetl ten post na Instagramie.

#seszele #seszelenath #seychelles

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)