Na profilu Instagramowym Natalii Siwiec toczy się zażarta dyskusja między fankami celebrytki. Śledzące profil modelki fanki kłócą się, bo Siwiec pomalowała córce Mii paznokcie na czerwony kolor.

Natalia Siwiec zrobiła manicure córce Mii – na Instagramie kłótnia

W niedzielę modelka pokazała na Stories sporo nowych zdjęć i filmików z udziałem 1,5-rocznej córeczki Mii. Mama zwróciła uwagę, że dziewczynka ma pomalowane paznokcie – tak jak mama.

Fanka Natalii Siwiec pyta, dlaczego celebrytka nie przytula i nie pieści córki Mii

Czerwony lakier na pazurkach Mii wywołał prawdziwą burzę z piorunami wśród komentującyh zdjęcia. Fanki Siwiec zaczęły się kłócić – część oskarża Siwiec, że źle robi malując paznokcie malutkiej dziewczynce. Część uważa, że w manicure dziewczynki nie ma nic złego, a osoby, które krytykują Natalię, powinny się zająć własnym życiem:

Masakra,pomalowac😈😈😈👎👎👎👎👎👎 takiemu malemu dziecku paznokcie. Proponuję jeszcze zrobic jej pełny makijaz jak mamusia😈😈😈 – pisze jedna z fanek wyraźnie oburzona.

Modelka odpowiada:

Masakra. Dramat. 😂😂😂łooooo la Boga tak się nie robi😂to jest zakazane!😂muszę zapamiętać 😂 – pisze Siwiec.

Potem zaczyna się burza między fankami:

Inteligencji mniej niż zero, no cóż współczuję – uderza w Natalię fanka.

Ty jako małe dziecko zapewne miałaś nie raz pomalowane paznokcie przez mame jak każda mała dzieeczynka – piszą osobie atakującej Siwiec inne fanki.

Ola Boga czyli moja mama też była zła mama ? Radzę odlubić profil i dać sobie więcej luzu w życiu! Dobrego dnia – poucza ktoś inny.

Do rozmowy wtrąca się też sama Natalia:

Żyj sobie dalej w tym pełnym ograniczeń świecie. Tego należy bardzo współczuć! – pisze internautce, która ją skrytykowała.

Szkoda czasu na obserwowanie takiego pustaka – odbija piłeczkę internautka.

Obrzydliwy komentarz, pewnie Pani jest nudną matką, bez wyobraźni, lub nie ma Pani dzieci, stąd ten złośliwy komentarz – zauważa ktoś w odpowiedzi.

A mnie się bardzo podoba to że Natalia zamiast krzyczeć na dziecko i zabraniać wszystkiego pozwala Mii eksperymentować z kolorami. To tylko pobudza dziecka kreatywność. Mój synek też lubi kiedy się maluję i czasami pozwalam mu używać moich kosmetyków. To po prostu ciekawość – pisze ktoś inny.

Siwiec pisze w końcu, że atakująca ją fanka zablokowała ją na swoim Instagramie:

O już mnie zablokowała nawet😂 jak bym miała być niby ciekawa kim jest i co robi🤪 achhhh… ci ludzie 🙈dramat! – kończy Siwiec.

Czytaj też:

Natalia Siwiec ma dziwne ŚLADY na szyi. Tłumaczy dlaczego

Natalia Siwiec pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Jak się zmieniła?

Jakie wykształcenie mają Natalia Siwiec, Julia Wieniawa i Doda…

 

 

Mia Siwiec, córka Natalii Siwiec

Natalia Siwiec