Na szczęście, a może i nieszczęście, nie Britney Spears. Niedawno mówiono o ich powrocie do siebie, ale sprawy mogą się skomplikować. Shar Jackson jest w ciąży i urodzi dziecko Federline nr 5.

Jackson występuje w talk show Klub byłych żon, gdzie pomaga wyzwolić się uczestniczkom od myślenia o ex. Samej chyba jej się to jednak nie udało. Według Star Magazine Shar jest bowiem w 7 tygodniu ciąży. Wynika z tego, że gdy Britney przebywała w Promises, Federline nie próżnował.

Shar jest pewna, że to dziecko Kevina. Widocznie nie sypiała wtedy z nikim innym. Sam zainteresowany jeszcze o tym nie wie, chyba że przeczytał w sieci.

– Shar chce powiedzieć Kevinowi, ale wciąż się boi! Jest naprawdę przerażona tym, co powie, czy będzie podekscytowany czy zdenerwowany – mówi informatorka. – Co jeśli nie będzie chciał następnego dziecka? Po dwójce z nią i dwójce z Britney, już ma ręce pełne roboty! Shar marzy o tym, by wziąć z nim ślub i mieć kolejne dziecko.

Mimo tego, że dzieci Kevina są wyjątkowo słodkie, radzimy mu korzystać z zabezpieczenia. Może wtedy Britney się nie dowie i oszczędzimy kolejnemu stworzeniu takiego tatusia.

AKTUALIZACJA
Niedługo po ukazaniu się wiadomości, o której pisaliśmy w tym newsie, Shar wypowiedziała się, że nie jest w ciąży. Prawda na pewno niedługo wyjdzie na jaw.