Film „365 dni” odbił się szerokim echem nie tylko w Polsce. O tej produkcji pisały media brytyjskie i amerykańskie, a Michele Morrone stał się międzynarodową gwiazdą. Miesiąc temu Blanka Lipińska cieszyła się jak dziecko, kiedy jej film dostał Złotą Malinę w kategorii najgorszy film.

NETFLIX wyprodukuje 2. i 3. część 365 dni

Blanka Lipińska wycięła tłuszcz z policzków. Teraz wyznaje: „Wisi mi skóra”

Dzisiaj oficjalnie ogłoszono, że Netflix wyprodukuje 2. i 3. część „365 dni”. Pojawi się stara obsada, czyli Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka, Magdalena Lamparska i Otar Saralidze.

Netflix poinformował, że zdjęcia zaczynają się już w tym miesiącu. 2. część „365 dni” będzie można zobaczyć już w 2022 roku. 

Michele Morrone jednak NIE pojawi się w serialu „Toy Boy” ze względu na stan zdrowia

Michele Morrone w środę wylądował na warszawskim lotnisku, na którego czekali paparazzi i fani. Zatrzymał się w hotelu Marriott. Warto zauważyć, że podczas nagrywania pierwszej część, nie spał w tak drogim hotelu. Już dzisiaj pojawił się na planie.

Michele Morrone Fot. Instagram

Blanka Lipińska natychmiast pochwaliła się newsem na swoim Instagramie, publikując fotkę z Sieklucką i Morrone:

WRACAMY !!!! Nadszedł TEN DZIEŃ, na który czekali fani na całym Świecie !!!! Wracamy na plan ze zdwojoną siłą, bo ekranizujemy nie tylko drugą cześć powieści czyli „TEN DZIEŃ”, ale i trzecią, czyli „Kolejne 365 dni”. Z dumą i wielką radością potwierdzam również, że dołączyliśmy do międzynarodowej rodziny Netflixa, stając się tym samym produkcją Netflix Original. Nie mogę doczekać się przygody, która czeka mnie przez najbliższe miesiące ! A Wam polecam przeczytać książki – LEGALNIE – dostępne są już na całym Świecie! Zanim obejrzycie filmy, poznajcie cała historie Laury i Massimo, bo dzięki temu odkryjecie wszystkie nowości, które przygotowałam dla Was w ekranizacji. Jedno pozostaje niezmienne i w książkach, i w filmach….będzie seks, seks i jeszcze więcej seksu – oświadczyła Blanka.