Blanka Lipińska nigdy nie ukrywała, że wielokrotnie poprawiała swój wygląd twarzy: powiększyła piersi, wycięła torebki tłuszczowe z policzków i wykonała wolumetrię twarzy. Często dostaje pytania dotyczące tych zabiegów, głównie od młodych dziewczyn.

Blanka Lipińska o operacji plastycznej

Blanka Lipińska pokazała, jak się maluje: „Jezu robię tutorial z makijażu”

Blanka Lipińska dzisiaj odpowiedziała na kilka pytań odnośnie wycięcia torebek tłuszczowych w policzkach. Zdradziła, że wykonywała ten zabieg w zbyt późnym wieku – 26 lat.

Moim zdaniem to było za późno, lekarz zresztą też mi powiedział, że to się robi na długo przed 30, żeby skóra zdążyła się naciągnąć z powrotem. Czy zdążyła mi się skóra naciągnąć? NIE!. Czy żałuje? absolutnie nie  – podkreśla.

Blanka Lipińska w NIEZIEMSKIEJ kreacji. Ciężko było się w niej ruszać

Ostrzega młode dziewczyny, że po tym zabiegu może wisieć skóra, tam, gdzie wcześniej naturalnie wypełniał tłuszcz.

Czy jest jakiś sposób na to wiszenie skóry? lifting ewentualnie, bo ani nici Wam tego nie pociągną, ani wolumetria twarzy kwasem hialuronowym, być może nici haczykowe, by to podciągnęły, ale ja się jeszcze boję, więc nie mogę powiedzieć, jakie są efekty. Musicie zdawać sobie sprawę, że z czasem Wasza skóra traci jędrność, działa na nią grawitacja i tutaj mogą pojawić się chomiki, albo żaluzja tak jak u mnie, bo zostaje za dużo skóry, która się nie zbiegła w moim przypadku – tłumaczy.

Blanka Lipińska Fot. Instagram

Blanka apeluje, aby młode dziewczyny zastanowiły się na tym zabiegiem, bo jeszcze ich wygląd twarzy będzie wiele razy się jeszcze zmieniał:

Zastanówcie się nad tym bardzo poważnie, bo Wasza twarz zmienia się, jak jesteście młode. Bardzo ważne w tym, jak wygląda Wasz zgryz i to, jakie macie zęby. To każdy ortodonta Wam powie, że układ szczęki i żuchwy jest niezwykle ważny w owalu twarzy, więc czasami wystarczy korekta zgryzu, a czasami samo się zmieni z wiekiem, także moje kochane dziewczynki, czy warto od razu sięgać po chirurgię plastyczną? – mówi Lipińska.

Blanka Lipińska skomentowała plotki o POWROCIE do Barona. Fani wypatrzyli gitarę w jej mieszkaniu

Blanka Lipińska Fot. Instagram