Andziaks czyli Angelika Zając i Luka Trochonowicz 14 lipca powiedzieli sobie sakramentalne „TAK”. Ślub i wesele odbyły się w luksusowym „Pałacu Mała Wieś” 54 km od Warszawy. Ich wielki dzień był nie tylko ogromnym wydarzeniem w show-biznesie i social mediach, ale również kosmicznym wydatkiem.

Andziaks podsumowała swój ślub. Zdradziła czego NIE ZROBIŁABY ponownie

Film ze ślubu Andziaks i Luki

Po wielkiej ceremonii internauci szeroko komentowali koszt wesela, który ujawniła wedding plannerka. Piękne, ozdobne kwiaty wyniosły prawie 200 tys. złotych, suknia panny młodej – 40-50 tys. zł, tort w galerii słodkości – 15 tys. zł, fajerwerki – 8 tys, kamerzysta około 14 tys. zł.

To w tym PAŁACU Andziaks i Luka wzięli ślub! Wanna na środku pokoju, marmur, złoto

Po 2,5 miesiącach w końcu doczekaliśmy się filmu z wesela, który pojawił się na kanale Andziaks. W 36-minutowym materiale pokazali przygotowania do ceremonii, przysięgę małżeńską, wesele i rozmowy z gośćmi:

  • Potrafią wyciągać to, co najlepsze, potrafią się cieszyć, bawić się w tym życiu, tworzyć wspaniałe relacje, co też widzowie zawsze doceniają. Oni są zaje*** – mówi mama Andziaks.
  • Ja Andzie znam od 7 roku życia. Była cudownym dzieciakiem, a teraz jest dorosłą kobietą, ciepłą, kochaną, znającą swoje miejsce za ziemii – mówi wujek Andziaks, Michał Milowicz.

Trzeba przyznać, że film jest bardzo wzruszający, aż ciężko nie uronić łzy. Natomiast widzowie Andziaks i Luki zauważyli, że na nagraniu pojawia się bardzo mało rodziny, głównie przed kamerą są świadkowe panny młodej, a przede wszystkim Ola Nowak:

  • Przepiękny film, jednak powtórzę za poprzednikami, że za mało rodziny Luki. Szkoda, że nie ma wywiadu z jego mamą i siostrą
  • Mam wrażenie, że Oli Nowak jest więcej na tym filmie niż Panny młodej…
  • Ilość ujęć z Andzią pijącą szampana jest absurdalna
  • Film super, ale brakuje rodziny Łukasza: mamy, siostry, Sary, Olka, cioć itd.
  • Film ładnie zmontowany, w 36 minut udało się uchwycić wszystko, co najpiękniejsze tego ważnego dnia. Brakuje natomiast wypowiedzi matki Łukasza, ujęć jego rodziny. Ola Nowak zdecydowanie za często w kadrze.
  • Zdecydowanie za mało rodziny Luki, a za dużo w kadrze Oli brakowało urywku wzruszającej siostry i Mejkela

Koszt wesela Andziaks i Luki zwala z nóg. Internauci twierdzą, że zostali naciągnięci