W czwartym odcinku programu Ameryka Express, jedna z najpopularniejszych par, czyli duet Fit Lovers, przeszła poważny kryzys. Mateusz Janusz nie opanował wybuchu złości i poszarpał się ze swoją narzeczoną, Pamelą Stefanowicz w autobusie. Wszystko przez sukienkę Pameli, która miała pokazywać zbyt wiele jej wdzięków.

Ameryka Express: Uczestnicy wybierali, kogo najbardziej NIE LUBIĄ z programu

Na parę w sieci wylała się fala hejtu. Internauci zgodnie stwierdzili, że zachowanie Mateusza było karygodne i nie powinno mieć miejsca. Przeraził ich fakt, że mógł on uderzyć własną narzeczoną.

Po kilku dniach od emisji para postanowiła skomentować całe zajście, publikując filmik na YouTube. Ich zdaniem nic poważnego się nie stało.

Dakota Johnson o rozstaniu z byłym chłopakiemPamela i Mateusz z Fit Lovers zdradzają SEKRET udanego związku

Miałam sukienkę. Mateusz zawsze, jak mam sukienkę, mówi, żebym nie miała nóg szeroko, zawsze się obawia, że coś tam będzie mi widać. Jeszcze kamerzysta, który był z nami miał kamerę nisko i Mateusz zobaczył, że ona nadal nagrywa, czego ja nie widziałam. Miałam pod spodem spodenki i tym się nie przejmowałam. Mateusz o tym nie wiedział. Byliśmy cały czas na mikrofonach i musieliśmy te emocje stłumić, albo w jakimś momencie krzyknąć je na głos, bo inaczej się nie dało – tłumaczyła sytuację Pamela.

Pamela z Fit Lovers rozkracza się w szpagacie (ZDJĘCIA)

Waszym zdaniem to naprawdę tylko jednorazowy wybryk, czy w związku Fit Loversów naprawdę źle się dzieje?