Konkurs jest organizowany przez magazyn Playboy. Każdy z uczestników mógł przesłać pięć zdjęć o tematyce erotycznej, a jury z Marcinem Mellerem na czele wybrało te najlepsze. W tym roku konkurencję w tyle pozostawił Sławomir Taboryski. Drugie miejsce zajął Marcin Biedron. Jednak poza pięknymi zdjęciami można było podziwiać także samych zaproszonych gości.

Impreza odbyła się 4 grudnia w warszawskim klubie Platinum. Wśród męskich koneserów kobiecego ciała zobaczyć można było Andrzeja Chyrę, Piotra Adamczyka, Mariusza Pujszo czy Pawła Deląga. Króliczki Playboya przyciągnęły także Panie. Takie gwiazdy jak Joanna Liszowska czy Kinga Rusin doceniły pracę fotografów. Błyszczały na imprezie równie mocno jak zwycięzcy konkursu. Oczywiście nie zabrakło także wszystkich polskich gwiazd i gwiazdek, które występowały na łamach Playboya.

Aneta Piotrowska zaprezentowała przy tej okazji nowy kolor włosów, co Kozaczek uważa za pozytywną zmianę. W przeciwieñstwie do Karoliny Borkowskiej, która chyba niekoniecznie powinna chodzić w krótkich włosach. Pojawiła się takze posiadaczka największego polskiego biustu Ewa Sonnet, co biorąc pod uwagę tematykę imprezy nikogo nie dziwiło. Zaskoczeniem był raczej jej w miarę skromny strój. W tematyce biustu rozpatrywano także pojawienie się Agnieszki Frykowskiej. Frytka gdzie może tam swoją nową przednią atrakcję lansuje.

Jako jeden z gości mogę powiedzieć, że przypadła mi do gustu także cała oprawa imprezy. Modelki z wymalowanymi ciałami i seksowne króliczki zawsze się sprawdzają. Czego nie można było powiedzieć o występie Blue Cafe, który choć może był całkiem poprawny nie potrafił tak rozgrzać publiki jak koncerty z Tatianą Okupnik.

FotoErotica tak jak w zeszłym roku odniosła pełen sukces i pod względem prac konkursowych i frekwencji gwiazd. A Kozaczek gratuluje i czeka na przyszły rok.

Poniżej troszkę zdjęć z Klubu Platinum.