Maciej Maniewski, fryzjer gwiazd i stylista fryzur znany z programu „Afera Fryzjera”, wziął ślub w tajemnicy przed mediami. Dopiero po fakcie zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcia z żoną, Sonią, która jest modelką.

Zosia Ślotała wyszła ZA MĄŻ. Postawiła na NIETYPOWĄ kreację ślubną

Maciej Maniewski wziął ślub

Maciej i Sonia poznali się 8 lat temu podczas jednego z pokazów fryzjerskich, podczas których Sonia i jej siostra bliźniaczka były modelkami. Jednak to nie wtedy zaiskrzyło między nią a stylistą fryzjer. Stało się to, kiedy Sonia pojawiła się na planie programu „Afera fryzjera” w 2017 roku. Dwa lata później Maniewski oświadczył się ukochanej podczas pobytu na jednej z wysp na Malediwach.

W końcu są po ślubie, a jak się okazuje, termin ceremonii był przesuwany. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa. Para pobrała się, jednak nie w górach, jak początkowo planowali, a we własnym ogrodzie!

Cały czas przesuwaliśmy termin ślubu. Początkowo mieliśmy pobrać się w czerwcu, a ślub miał odbyć się w górach. Niestety nie udało się… W końcu zdecydowaliśmy się, że zrobimy ten ślub u siebie w domu, w ogrodzie. Tak też się stało! Teraz wzięliśmy ślub cywilny, ale możliwe, że za parę miesięcy weźmiemy też ślub kościelny – wyznał w rozmowie z Plejadą.

Maciej Maniewski opowiedział też nieco o szczegółach ceremonii. Wzięło w niej niewiele osób, ale to ze względu na ograniczoną ilość miejsca, a także z powodu pandemii. Mimo to impreza udała się i trwała aż do rana!

To był magiczny wieczór, a goście bawili się do samego rana. Ślub był bardzo kameralny. Było 20 osób, tylko najbliższa rodzina i przyjaciele. Oczywiście chcieliśmy zaprosić więcej bliskich nam osób, ale po prostu by się nie zmieścili. Poza tym trwa epidemia, więc pewnie i tak niektórzy odmówiliby ze względów bezpieczeństwa. Bardzo zresztą o to bezpieczeństwo dbaliśmy, głównie z uwagi na rodziców – dodał Maniewski.

ZOBACZ TEŻ:

Justyna Kowalczyk wzięła ŚLUB! „Na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora”

Iwona Pavlovic świętuje rocznicę ślubu. Co za SUKNIA – nie była biała!

View this post on Instagram

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Miałem to niesamowite szczęście, że mogłem tego dnia otoczyć się tym, co najpiękniejsze i… najsmaczniejsze! Dostaję od Was mnóstwo pytań o organizację. Za przepiękną oprawę wizualną zadbała niezastąpiona pracownia florystyczna @lab.07, a za niepowtarzalne smaki odpowiadał @royal_catering.pl.🥰 Chyba każdy z nas ma jakieś wyobrażenia dotyczące tego dnia, ale dziś mogę powiedzieć, że w moim przypadku efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Jak Wy wspominacie dzień swojego ślubu? Albo jak go sobie wyobrażacie? Napiszcie w komentarzu.👇 ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️ Wedding day is one of the most important days in life. I was extremely lucky to be able to surround myself with what's the most beautiful and … the tastiest on that day. I get a lot of questions from you about the organization. The irreplaceable floristic studio @lab.07 took care of the stunning visual setting, and @royal_catering.pl was responsible for the unique flavors.🥰 I think each of us has some ideas about this day, but now I can say that in my case the end result exceeded all of my expectations. How do you remember your wedding day? Or how do you imagine it? Write in the comment.👇 — #wedding #love #happy #inspiration #catering #flowers #beautiful #romantic #maniewski #maciejmaniewski #fryzjer #ślub #wesele #miłość #radość #kwiaty #inspiracja #ślubw2020

A post shared by Maniewski Maciek (@maniewski) on

View this post on Instagram

Nasza podróż rozpoczęła się 3 lata temu, a dziś mogę powiedzieć, że jej zwieńczeniem było poślubienie mojej największej miłości, mojej Sonii. Dokładnie pamiętam dzień, w którym wybierałem pierścionek zaręczynowy. Nie zgadzam się na kompromisy w kwestii jakości, szczególnie wtedy, gdy szukam ideału. Dlatego wybór padł na pierścionek @savickibizuteria z czarnym diamentem, tak niezwykłym i wyjątkowym jak Ona. Nazwa kolekcji, z której pochodzi, The Journey, również nie była przypadkowa. Nasza wspólna droga doprowadziła nas do momentu, w którym jesteśmy razem, szczęśliwi, jak nigdy dotąd. Moje przywiązanie do detali sprawiło, że tego dnia zdecydowałem się postawić na niezawodną klasykę w postaci pięknej biżuterii i smokingowego garnituru od @pakolorente_com. A co mówią o nas nasze obrączki, z tej samej, pasującej do pierścionka, kolekcji? To, że nasza podróż wcale się nie kończy – ona dopiero teraz naprawdę się rozpoczyna.❤️ „Bo każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie." ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️ Our journey has begun 3 years ago, and today I can say that it culminated in marrying my greatest love, my Sonia. I remember exactly the day I chose the engagement ring. I don't compromise on quality, especially when I'm looking for the ideal. That's why I chose @savickibizuteria ring with a black diamond, as unusual and unique as She is. The name of the collection it comes from, The Journey, was also not accidental. Our journey has brought us to the point where we are together, happier than ever. My attention to detail meant that that day I decided to choose a reliable classic in the form of beautiful jewelry and a tuxedo suit from @pakolorente_com. And what do our wedding rings from the same collection, matching the ring, say about us? The fact that our journey does not end at all – it is just now really beginning.❤️ “Because every beginning it's just a sequel and the book of events always half open. " — #SAVICKI #savickibizuteria #slubzsavicki #pakolorente #wedding #weddingrings #love #couple #rings #engagementring #jewelry #maniewski #maciejmaniewski #miłość #ślub #wesele #obrączki #biżuteria #inspiracja #podróż

A post shared by Maniewski Maciek (@maniewski) on