Ślub dla każdej przyszłej panny młodej jest ogromnym wydarzeniem. Naturalnym jest, że wszystkie kobiety tego dnia chcą wyglądać pięknie, elegancko i świeżo. Długie przygotowania, godziny planowania i poszukiwania idealnej kreacji –  a na końcu TEN wielki dzień. Jednak warto wcześniej wszystko sprawdzić, by później nie żałować którejś z decyzji.

Syn Hugh Hefnera, Cooper Hefner, wziął ŚLUB z gwiazdą Harry’ego Pottera!

Ta panna młoda bardzo się zdziwiła, gdy zobaczyła swoją fryzurę ślubną!

Pewna przyszła panna młoda z Anglii postanowiła dołączyć do znanej grupy na Facebooku o tematyce ślubnych wpadek: That’s It I’m Wedding ShamingKobieta podzieliła się z innymi użytkownikami zdjęciem swojego uczesania na ślub, które wprawiło wszystkich w osłupienie. W pierwszej kolejności opublikowała zdjęcie szykownego koka, który chciała odwzorować na swoich włosach. Z kolei na następnej fotografii widzimy, co zaproponowała jej stylistka. 

Pokazuję zdjęcie fryzury, o którą poprosiłam na moją próbną kolację ślubną, w porównaniu do tego, co zrobiła mi stylistka (I tak, zmieniłam fryzjera na dzień ślubu) – pisała kobieta 

Pozostali członkowie grupy nie mogli opanować cisnących się na usta żartów z zaskakującego uczesania ślubnego. Podzielili się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Moja 4-letnia siostrzenica mogłaby Cię lepiej uczesać, a potem dałaby ci naklejkę 

 Zostałaś przeciągnięta przez żywopłot? – dodał kolejny internauta 

Grupa ta na Facebooku jest bardzo liczna, ma ponad 54 000 członków na całym świecie. Musimy przyznać, że rzeczywistość BARDZO odbiegała od tego, co kobieta pokazała na zdjęciu. Zastanawiamy się, gdzie przyjmują tacy fryzjerzy, żeby omijać ich szerokim łukiem. 

Fryzura ślubna

Fot.Facebook

Fryzura ślubna

Fot.Facebook

A wy mieliście jakieś wpadki przed własnym ślubem?

Koniecznie napiszcie w komentarzach!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kristen Stewart mówi o ŚLUBIE z Robertem Pattinsonem

Naga Ola Szwed reklamuje ślubne fryzury (FOTO)

Ta polska gwiazda PIĘKNIE wygląda w bieli, ale na zdjęcia w sukni ślubnej na razie nie ma szans (ZDJĘCIA)