Hugh Hefner, właściciel „Playboya”, zmarł we wrześniu 2017 roku. Osierocił czwórkę dzieci: synów Coopera, Davida i Marstona oraz córkę Christie. Teraz 28-letni Cooper wziął ślub z gwiazdą „Harry’ego Pottera”, 29-letnią Scarlett Byrne.

Crystal Harris, wdowa po Hugh Hefnerze, dostanie fortunę po mężu?

Ślub syna Hugh Hefnera, Coopera Hefnera ze Scarlett Byrne

Cooper i jego ukochana podzielili się zdjęciami ze skromnej ceremonii ślubu w urzędzie.

Scarlett i ja pobraliśmy się i nie możemy być bardziej szczęśliwi. (…) Kocham Cię bardzo i cieszę się na planowanie naszych uroczystości weselnych w nadchodzących miesiącach. Kocham cię, Scarlett – napisał syn Hefnera.

Jego żona również zdecydowała się na publiczne wyznanie.

Kocham cię Cooper. Jestem dumna, że mogę być u Twojego boku, jako partnerka, przyjaciel i żona. Nie mogę się doczekać, aby kontynuować wspólne budowanie życia. Moje serce jest pełne i jestem bardzo wdzięczna za naszą miłość.

Cooper Hefner pracował w firmie ojca jeszcze podczas studiów, a później został dyrektorem kreatywnym Playboy Enterprises. Odziedziczył nieznaną część jego majątku, który warty jest wiele milionów dolarów.

Scarlett Byrne wcielała się w rolę Pansy Parkinson w adaptacjach filmowych o Harrym Potterze. Z Cooperem zaręczyła się w 2015 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Wiadomo, co było dokładną przyczyną śmierci Hugh Hefnera

Przygnębiające, OSTATNIE video z Hugh Hefnerem

Grała w Harrym Potterze, zaręczyła się z synem Hugh Hefnera