W niedzielę 25 kwietnia 2021 roku nowo powstała marka Wella Company przeprowadzi swoje pierwsze wydarzenie online, event We Create, na którym będziemy mieć szansę zaczerpnąć inspiracji i uczyć się od najlepszych stylistów w branży fryzjerskiej. Wśród headlinerów znaleźli się m.in.: Romeu Felipe, Patricia Nikole, Renya Xydis, Robert Eaton, Darren Ambrose, Rossano Ferretti, a także ambasador Wella Professionals w Polsce, Michał Bielecki.

We Create

Michał Bielecki / fot. materiały prasowe

We Create będzie dostępne bezpłatnie dla branży beauty na całym świecie oraz pozwoli na wybór najbardziej interesującej dla odbiorcy tematyki. Wydarzenie będzie transmitowane z dwóch kanałów jednocześnie i pozostanie dostępne do obejrzenia przez miesiąc. Oba te kanały to solidna dawka kreatywności, inspiracji, a także rozwoju zawodowego i osobistego, podczas której najlepsi eksperci i artyści dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

We Create

We Inspire to kanał prezentujący programy najlepszych artystów z całego świata, a także zawierający sceny z backstage’u. To właśnie tu ogłoszeni zostaną zwycięzcy wszystkich kategorii konkursu International TrendVision 2020.

We Transform to kanał poświęcony metamorfozom włosów i mocy wizyty u fryzjera oraz przedstawiający ogromne portfolio stylizacji i polecanych zabiegów fryzjerskich wraz z mnóstwem inspiracji i pomysłów, jak przyciągnąć i zatrzymać klientów.

Rejestracja na wydarzenie We Create jest zupełnie darmowa i jest prezentem Wella Company dla branży. Dołącz już dziś! Rejestracja dostępna jest na: www.wellawecreate.com/register/.

 

Materiał promocyjny