Ekipa rozpadła się na dobre. Utworzyły się dwa obozy: Friz, Wersow, Wujek Łuki i Fusialka, w drugim obozie jest Tromba, Marcysia, Murcix, Poczciwy Krzychu i Minia Majk.

To dlatego Ekipa się rozpadła? „Coś poszło o spółkę akcyjną”

Fusialka i Wujek Łuki wynajęli willę

Po zakończeniu projektu Dom Ekipa Friz i Wersow kupili luksusową nieruchomość pod Krakowem. Pozostali ekipowicze wynajęli sobie nowoczesne mieszkania.

Teraz przyszła kolej na Fusialkę i Wujka Łukiego. Kilka dni temu pochwalili się, że po długich poszukiwaniach, w końcu znaleźli swoje wymarzone gniazdko. Natomiast para ze względu na sytuacje na świecie, nie kupiła, a wynajęła nieruchomość.

Ten dom był wystawiony na sprzedaż, ale zaczęli przekonywać właścicieli (agent nieruchomości), że jesteśmy na tyle fajni, że może nam wynająć ten dom, niż go sprzedawać przy takiej koniunkturze, jaka jest na rynku. No ale to się nie obyło bez przygód: wstępnie właścicielka się zgodziła, ale właściciel stwierdził, że jednak dom będzie na sprzedaż – tłumaczy Wujek Łuki.

Ekipa się rozpadła! Friz i Wersow nie rozmawiają z resztą EKIPY?

Fusialka zdradza, że była załamana, bo przez dwa miesiące nie pojawił się żaden podobny dom na rynku, ale Łukasz za jej plecami próbował przekonać właścicieli:

Łukasz za moimi plecami, mój super chłopak próbował ich przekonać, że powinni zaryzykować i nam wynająć. W końcu zadzwonili i powiedzieli, że możemy przyjść na spotkanie – mówi influencerka.

Ekipa przeciwko Frizowi? Sześciu członków wydało mocne oświadczenie!

Widzimy, że willa jest wybudowana w nowoczesnym stylu, bardzo podobna do domu Friza i Wersow, ale z trzy razy większym ogrodem.

Fot. YouTube/screen (Fusialka)

Fot. YouTube/screen (Fusialka)

Widzowie drwią pod filmem, że widać, do kogo cała kasa płynęła z projektu. Tromba, Marcysia, Murcix i Poczciwy Krzychu wynajęli mieszkanie, a Friz, Wersow, Fusialka i Wujek Łuki zamieszkali w ogromnej willi:

  • Jakby ktoś jeszcze zapytał, o co pokłóciła się ekipa, to wystarczy zobaczyć dom Kasi i Łukasza/Karola i Wery oraz porównać to z innymi ekipowiczami
  • Friz i Wujek Łuki dobrze na tym wyszli
  • Wujaszek ich wszystkich wydy*** i się śmieje
  • Już wiem na co zrzuca się reszta ekipy i kto wyszedł na tym najlepiej – czytamy.

Fot. YouTube/screen (Fusialka)

Fot. YouTube/screen (Fusialka)

Fot. YouTube/screen (Fusialka)

Fot. YouTube/screen (Fusialka)