Ekipa Friza jeszcze niedawno była na szczycie polskiego YouTuba. Chwalili się, że jako pierwsi youtuberzy wchodzą na giełdę, zapowiedzieli produkcję gier komputerowych, a potem nastał szał na ich lody we współpracy z firmą Koral.

EKIPA traci widzów, duży spadek na GIEŁDZIE, a Wardęga oskarża ich o HIPOKRYZJĘ

Ekipa Friza się rozpadła

Potem wraz z sukcesem przyszły pierwsze skandale związane z Ekipą. Sylwester Wardęga zarzucił im hipokryzję, ponieważ zaczęli walczyć z plagiatem i podróbkami, a sami popełniali te błędy m.in. logo Sowy, które pojawiało się we wszystkich filmach Wersow, było wykorzystywane bez licencji.

Z czasem fani zaczęli zauważać, że Ekipa coraz bardziej się do siebie dystansuje, coraz mniej pojawiało się filmów, na których byli wszyscy członkowie. W końcu Friz przekazał, że kończy im się umowa wynajmu na ich luksusową willę pod Krakowem i postanowili zamieszkać osobno.

Ekipa tłumaczy się z filmu Wardęgi. Widzowie nie kupili tłumaczenia Wersow

Karol Wiśniewski i Weronika Sowa kupili pierwszą wspólną willę, Marcysia i Tromba wynajęli mieszkanie w centrum Krakowa oraz Murcix pochwaliła się nowym mieszkaniem dość sporych rozmiarów, jak dla jednej osoby.

Po wyprowadzce youtuberów internauci zwrócili uwagę na wiele szczegółów, które pokazują, że Ekipa nie była taką ekipą, na jaką się kreowali:

1. Tromba na filmie prezentującym nowe mieszkanie zdradził, że nie chciał brać w tym momencie kredytu, więc wolał wynająć. Czy to nie dziwne, że tak znany influencer nie ma gotówki na nowe mieszkanie? widzowie tworzą teorie, że albo Tromba nie oszczędzał, albo umowy poza Frizem były tak skonstruowane, że mało im zostawało w kieszeni.

2. Następnie Friz i Murcix zorganizowali parapetówkę w swoich nowych miejscach zamieszkania. ALE… prawie cała Ekipa nie pojawiła się na imprezie u Karola: Murcix, Tromba, Marcysia, Patec, Nowciax i MiniMajk. Z kolei Friz i Wersow nie zjawili się u Murcix. Zaskakujące prawda?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Karol Wiśniewski (@frizoluszek)

3. Natomiast najbardziej zaskakujące było to, że Ekipa na zakończenie całego projektu nie zorganizowała nawet pożegnalnej imprezy, czy filmu, co było zawsze w przypadku poprzednich sezonów.

Okej, ale ekipa się wyprowadza i co i tyle? żadnego filmu podsumowania, czy jakiejś akcji związanej z końcem? serio? plis liczę na jakiś film – pytają się fani. 

4. Fani zauważyli także, że Mateusz Trąbka całkiem niedawno zniknął ze składu zarządu Pigeon Pictures, czyli spółki, która wchodzi w skład Ekipy Holding. Pigeon został otwarty na potrzeby tworzenia filmów i seriali.

Ekipa Friza zamieszkała w domu Justina Biebera!

5. W niedzielę dom Ekipy był otwarty dla fanów, każdy za darmo mógł zobaczyć, jak przez ostatnie dwa lata mieszkali. I znów zaskoczenie! Na otwarciu zjawili się: Friz, Werosow, Fusialka i Wujek Łuki. Za to Tromba, Marcysia, Murcix i Nowciax przyszli spotkać się z widzami tylko pod bramę:

  • Ludzie, którzy nie są oficjalnie ekipą, mieli większy udział w tym otwarciu domu ekipy niż święta trójca: Nowciax, Patec i Krzychu #EkipaSezon4 troche sad szczerze
  • Nie rozumiem czemu na otwarciu domu ekipy jest np. świeży, a z tego, co widzę na relacjach czy gdzieś nie ma prawie w ogóle członków ekipy 
  • myślę, że przez te wszystkie umowy, pieniądze i presję, ekipa się skończyła i rozpadła #ekipasezon4
  • – czytamy na Twitterze. 

Do tego wszystkiego Wujek Łuki nie obserwuje już Pateca, a MiniMajk Friza, Wersow i Łukiego. MiniMajk zmienił także adres maila na Instagramie, co zawistuje, że zmienił managment.

Friz wyznaje, że boi się mieć dzieci!