Po kilku latach spędzonych w jednej willi Ekipa zamieszkała osobno. Friz w lipcu przekazał, że kończy im się umowa wynajmu na ich dom pod Krakowem i każdy z członków idzie na swoje.

Ekipa się rozpadła! Friz i Wersow nie rozmawiają z resztą EKIPY?

Dlaczego Ekipa się rozpadła?

Karol Wiśniewski i Weronika Sowa kupili pierwszą wspólną willę. Z kolei Marcysia i Tromba, Murcix i Poczciwy Krzychu wynajęli nowoczesne mieszkania w centrum Krakowa.

Po wyprowadzce można zauważyć, że Ekipa rozpadła się na dwa obozy. W pierwszej: Friz, Wersow, Wujek Łuki i Fusialka, w drugiej: Tromba, Marcysia, Murcix, Poczciwy Krzychu, Mini Majk i Patec. Przede wszystkim szokujące było to, że kiedy Friz organizował domówkę w swoim nowym domu, nie było u niego prawie całej Ekipy. I odwrotnie, kiedy druga część Ekipy robiła domówkę, Friza i Wersow nie było.

Friz ZAPŁACIŁ Sarusi55 za utwór o Stegnie. Niezła suma!

Każdy z członków Ekipy milczy na ten temat, a w sieci tworzą się przeróżne teorie, dlaczego podzielili się na dwa obozy. Dla fanów to jest tak absurdalna sytuacja, że nawet zaczęli się zastanawiać, czy to nie jest kolejny prank Ekipy, a w rzeczywistości budują osiedle, które jakiś czas temu zapowiadali.

Willa EKIPY wystawiona na sprzedaż!

Teraz w sprawie Ekipy wypowiedział się Kacper Błoński na cage’u Fame MMA – znany z pierwszego sezonu Domu X. On z kolei dowiedział się, że poszło o pieniądze, a dokładnie o spółkę akcyjną:

Z tego, co zasłyszałem, nie jestem pewny, ale coś poszło o tą spółkę akcyjną. Koniec końców zarobił na niej tylko Friz i Wujek Łuki, a reszta Ekipy, że tak powiem została leciutko wyd*** i od tego się wszystko zaczęło. Nie mam pewności, ale takie informacje do mnie dotarły – mówi Kacper Błoński.

@mildeew #friz #ekipa#blonsky #crusher #famemma ♬ She Knows - J. Cole