

O ciąży Kylie Jenner (20 l.) krążyły legendy. Przez pół roku plotkowano o tym, czy gwiazda spodziewa się dziecka, czy nie. Jakimś cudem udało jej się ukryć. O wszystkim poinformowała dopiero po urodzeniu córki na swoim Instagramie.

Marina chciała również ukrywać ciążę przez cały okres jej trwania. Nosiła luźne ciuchy, pod którymi chowała brzuszek. W końcu jednak paparazzi zrobili jej zdjęcia w letniej sukience i wszystko wyszło na jaw. Wtedy wokalistka i jej mąż Wojciech Szczęsny oficjalnie potwierdzili, że spodziewają się dziecka.

Kilka miesięcy temu TMZ ogłosiło szokującą nowinę. Enrique Iglesias i Anna Kournikova zostali rodzicami bliźniąt! Było to wielkie zaskoczenie, bo nikt nie wiedział, że partnerka wokalisty jest w ciąży.

Tatiana Okupnik również jest mistrzynią w ukrywaniu ciąży. Niedawno została mamą po raz drugi i dopiero po urodzeniu dziecka, poinformowała o tym fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podczas pierwszej ciąży też nikt o tym nie wiedział.

Kiedy Beyonce była w ciąży z Blue Ivy długo ukrywała ciążę, przez co sugerowano jej, że dziecko urodziła surogatka.

Adele ukrywała ciążę aż do 6. miesiąca.

Natalia Siwiec też nie chwaliła się tym, że jest w ciąży. Brzuszek pokazała dopiero w 5. miesiącu, gdy już ciężko było go ukryć.

Anna Wendzikowska dość długo ukrywała pierwszą ciążę.