Cristiano Ronaldo (34 l.) od kilku lat jest w związku z hiszpańską modelką Georginą Rodriguez (26 l.). W listopadzie 2017 roku urodziła się ich córeczka Alana Martina. Doniesienia o ślubie pary pojawiały się już jakiś czas temu. Teraz Georgina potwierdziła te informacje.

Georgina Rodriguez opowiada, jak poznała Cristiano Ronaldo – była asystentką sprzedaży w salonie Gucci

Georgina Rodriguez potwierdza ślub z Cristiano Ronaldo

Georgina pokazała na Instagramie zdjęcia ze swojej imprezy urodzinowej. Modelka świętowała w towarzystwie piłkarza i dzieci. Chętnie opiekuje się ona synem i bliźniakami Cristiano, którzy przyszli na świat dzięki surogatce.

Szczęśliwe 26! Dla mnie nawet bardzo szczęśliwe. Nie mogę prosić o więcej w życiu. Tylko o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie, żebym zawsze mogła się nią cieszyć. Dziękuję wszystkim za najlepsze życzenia, kwiaty i tyle miłości. Dziękuje też mojemu mężowi za to, że dał mi to, co najważniejsze w życiu, czyli nasze dzieci – napisała i przyznała, że Ronaldo jest jej mężem.

Georgina Rodriguez pokazała zdjęcia z imprezy urodzinowej:

Cristiano Ronaldo pokazał jak wyglądały luksusowe urodziny jego córki. Impreza była BAJKOWA!

Oprócz 2-letniej Alany Martiny, piłkarz ma prawie 10-letniego syna Cristiano Juniora oraz jest ojcem bliźniaków – Mateo i Evy, które przyszły na świat w czerwcu 2017 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Cristiano Ronaldo mówi SZOKUJĄCĄ prawdę o swoim synu

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez Fot.Forum/Gtres Online

Cristiano Ronaldo Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez Fot.FORUM

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez fot. Gtres Online / Forum