Cristiano Ronaldo (34 l.) od zawsze marzył o wielkiej i szczęśliwej rodzinie. Piłkarz doczekał się czwórki dzieci. Ronaldo spełnia się w roli ojca, ma dwie córki i dwóch synów. Od kiedy jego rodzina się powiększyła, każdą wolną chwilę stara się poświęcać dzieciom. Tym razem pochwalił się bajkowymi urodzinami jednej z córek.

Cristiano Ronaldo z Georginą Rodriguez zrobili FURORĘ na MTV EMA (ZDJĘCIA)

Córka Cristiano Ronaldo miała wymarzone przyjęcie urodzinowe

Eva to jedno z bliźniąt, które przyszło na świat latem 2017 roku dzięki surogatce, tak samo jak dwójka synów piłkarza – Cristiano Junior oraz MatteoAlana Martina to najmłodsze dziecko Cristiano i jego partnerki, Georginy Rodriguez. Urodziła się w listopadzie 2017 roku i właśnie skończyła dwa lata. Z tej okazji znani rodzice postanowili wyprawić przyjęcie urodzinowe dla córki.

Huczna impreza została utrzymana w bajkowym klimacie. Na przyjęciu była obecna najbliższa rodzina i znajomi zakochanej pary. Oczywiście nie mogło zabraknąć bajkowych dekoracji jak zawieszenie różowych balonów, diamentowych akcesoriów przywodzących na myśl życie każdej księżniczki czy zorganizowanie wielkiego napisu „Alana„, który został ułożony z srebrnych balonów. Najważniejszym elementem przyjęcia był dwupoziomowy, różowy tort – ozdobiony wizerunkami księżniczek! Wszyscy goście obecni na imprezie przebrali się za postacie z bajek i filmów Disneya, a mała jubilatka ubrała się w strój  królewny Śnieżki.

Gratulacje, moje życie! Kochamy cię – napisała pod zdjęciem mama Alany

Bez wątpienia rodzina jest teraz najważniejsza dla piłkarza.

Fajne przyjęcie miała córka Cristiano?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Georgina Rodriguez w białej mini wygląda jak zagubiona siostra Kardashianek!

WOW! Cristiano Ronaldo ma szczęście. Georgina Rodriguez wyglądała ZJAWISKOWO na gali w Madrycie (ZDJĘCIA)

Dziewczyna Cristiano Ronaldo pokazała, jak piłkarz bawi się z półtoraroczną córką (WIDEO)