Choć niekiedy mamy wrażenie, że jeszcze moment i z naszej lodówki wyskoczy, zamiast jogurtu na śniadanie, Magda Gessler we własnej osobie, wczytujemy się w kolejne wywiady z tą kobietą.

Dlaczego? Może chodzi o to, że popularna restauratorka (w przeciwieństwie do wielu innych celebrytek) naprawdę ma coś do powiedzenia. A to, co mówi, jest często balsamem na duszę.

Gessler przekonuje, że warto cieszyć się życiem. Że nie ma sensu pozować, udawać, gonić za majakami, ale cieszyć się ukochanymi ludźmi, ważnymi momentami oraz pracą, którą trzeba wykonywać z pasją.

Nie będziemy Wam przytaczać obszernych fragmentów z rozmowy, jaką z Magdą przeprowadziła Gala. Zacytujemy jedynie krótki fragment i odeślemy Was na stronę magazynu, pewni, że się nie zawiedziecie i wyniesiecie z artykułu coś dla siebie.

A oto wspomniany fragment wywiadu. Na pytanie czy restauratorka ma przyjaciółki, Gessler odpowiada:

Mam. Kilka osób ma po prostu do mnie cierpliwość. Po raz pierwszy mam przyjaciółki kobiety. Do tej pory miałam ogromny dystans i bałam się ich okropnie. To trauma z dzieciństwa – kiedyś moje „przyjaciółki” zamknęły mnie w szkolnej toalecie, bo wygrałam plebiscyt wśród chłopaków na najfajniejszą dziewczynę w klasie. Siedziałam całą noc w toalecie i umierałam ze strachu, bo były tam szczury. Kiedy wróciłam z Kuby, miałam 14 lat i moje zainteresowania były podobne do tego, czym interesowali się chłopcy – gadaliśmy o polityce, o różnych poważnych sprawach. Byłam po prostu dla chłopaków kumplem, a dziewczyny nie dogadywały się ze mną. Powiedziałam sobie wtedy: „Nigdy więcej”, i szukałam przyjaciół wśród facetów. Teraz to się zmieniło i przyjaźnię się też z kobietami. I jest to wielki zaszczyt.

Zna 6 języków, ma 14 restauracji, a mimo to wciąż wydaje się zupełnie normalna. Koniecznie przeczytajcie wywiad z Magdą Gessler. Znajdziecie go tutaj.

\"\"

\"\"

\"\"
Magda Gessler z córką Larą