Magdalena Krzemień idzie jak burza! Prawie tydzień temu wygrała polską edycję „The Four. Bitwa o sławę”, a miesiąc wcześniej wydała swój najnowszy singiel „Światło”! Do utworu został zrealizowany teledysk z udziałem aktora Tomasza Ciachorowskiego.

Magdalena Krzemień – teledysk

Finał The Four: Ktoś stanie Wielkiej Czwórce na drodze do zwycięstwa! (VIDEO)

Magdalena Krzemień rozpoczęła swoją przygodę w „The Four” od trzeciego odcinka. Pewna siebie uczestniczka wygrała bitwę, dostała się do Wielkiej Czwórki i broniła swojego krzesła do samego końca. W wielkim finale brawurowo pokonała wszystkich rywali, którzy stanęli jej na drodze i sięgnęła po zwycięstwo!

Udział w programie „The Four. Bitwa o sławę” był dla mnie niesamowitym doświadczeniem, nigdy nie sądziłam, że uda mi się zajść tak daleko w tym programie, a już na pewno nie sądziłam, że go wygram. To dla mnie niesamowite wyróżnienie i wielki zaszczyt. Wiem, że teraz dużo pracy przede mną, ale intensywnie pracuję nad autorskim materiałem! 14 października miała miejsce premiera mojego singla „Światło”, do którego został nakręcony klip z udziałem Tomka Ciachorowskiego. Już niebawem kolejne nowości ode mnie. Dziękuję wszystkim słuchaczom i widzom za każde słowa wsparcia i głosowanie na mnie. Nagrodę dedykuję mojej córeczce Zoi oraz kochanym rodzicom i bratu, którzy zawsze mnie wspierali – zdradza Magdalena Krzemień.

Finałowe starcie w „The Four. Bitwa o sławę”. Wygrała uczestniczka znana z innego muzycznego programu

Najnowszy singiel Magdy w pełni określa temperament artystki, która choć jest silną kobietą, to zmaga się z własnymi emocjonalnymi bolączkami.

Utwór „Światło” opowiada o moich przeżyciach, także niekoniecznie tych dobrych. Numer naszpikowany jest metaforami, które mają dla mnie bardzo sentymentalne znaczenie. Motywem przewodnim utworu jest światło, które daje nadzieję i siłę na lepsze jutro – opowiada wokalistka

Do „Światła” powstał również teledysk, do którego artystka zaprosiła aktora Tomasza Ciachorowskiego, znanego z takich produkcji filmowych jak „Linia Życia”, „Pierwsza miłość” czy „Misja Afganstan”, z którym odegrała burzliwą relację damsko-męską. Jak wiemy, w życiu takie historie niekoniecznie kończą się happy’endem. Reżyserem teledysku jest Bartosz Satora.

The Four. Bitwa o sławę: Natalia Nykiel oszukała całą Polskę! (WIDEO)

fot. archiwum prywatne wokalistki

fot. archiwum prywatne wokalistki

fot. archiwum prywatne wokalistki

fot. archiwum prywatne wokalistki