The Four. Bitwa o sławę, to program typu talent show, jakiego jeszcze nie było w polskiej telewizji. Polega on na tym, że przesłuchania do niego nie kończą się i w każdym momencie może pojawić się uczestnik, który zdetronizuje najlepszych. Ostatecznie przez jury wybierana jest „Wielka Czwórka”.

Igor Herbut został ojcem! Pokazał zdjęcie syna tuż po porodzie

The Four. Bitwa o sławę – na czym polega program?

Program otwierany jest przez czterech uczestników, którzy siadają na „gorących krzesłach”. Później, przez cały czas jego trwania, odbywają się przesłuchania. Na koniec jury wybiera „Wielką czwórkę” poprzez głosowanie na „tak” i „nie”. Druga runda polega na tym, że uczestnicy rywalizują między sobą w duetach. Zgromadzona w studiu publiczność decyduje o tym, kto zostanie w programie.

Nykiel w tym POBIŁA Margaret! Chodziło o pieniądze

W jury show zasiądzie Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach.

Czego  będą szukać w uczestnikach?

Śpiewanie to nie jest wszystko…charyzma, prezencja – dopiero zbiór tych cech powoduje, że jesteśmy artystami interesującymi – zapewnia Kuba Badach.

Jurorzy zachęcają do oglądania programu i wzięcia udziału w castingu, ponieważ show może być prawdziwą trampoliną do kariery.

Oglądając ten program z kanapy możesz pomyśleć sobie: ja jestem lepszy od niego i tydzień później jesteś na tej scenie! To jest coś, czego nie ma żaden inny program – podsumowuje Natalia Nykiel.

The Four. Bitwa o sławę – emisja programu, data premiery

Premiera „The Four. Bitwa o sławę” już w sobotę 7. marca o godzinie 20.05 w Polsacie.

Konferencja programu Polsat – The Four. Bitwa o slawe, 18.02.2020, fot.WBF, na zdj. Natalia Nykiel

Konferencja programu Polsat – The Four. Bitwa o slawe, 18.02.2020, fot.WBF, na zdj. Igor Herbut

Konferencja programu Polsat – The Four. Bitwa o slawe, 18.02.2020, fot.WBF, na zdj. Kuba Badach