W nadchodzącym odcinku „The Four” wybuchnie gigantyczna euforia za jurorskim stołem! Ku zaskoczeniu wszystkich na scenie pojawi się – według wielu autorytetów polskiej estrady, najlepsza wokalistka w Polsce – Kasia Dereń.

The Four: ZIRYTOWANY Kuba Badach STROFUJE uczestniczkę. Był oburzony jej zachowaniem!

Kasia Dereń na scenie „The Four”

Kasia Dereń ma ogromne doświadczenie sceniczne – od lat śpiewa w chórkach na największych festiwalach muzycznych w Polsce. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak: Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, Kasia Cerekwicka, Ania Szarmach oraz Natalia i Paulina Przybysz. Jej głos znany jest też między innymi z programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym jako solistka śpiewa w Orkiestrze Tomka Szymusia. Już samo wejście Kasi na arenę „The Four” wywoła ogromny aplauz jurorów i okrzyki radości! A zaskoczony Igor Herbut zapyta Kasię, czy przyszła po krzesła Czwórki czy jurorów…

The Four. Bitwa o sławę: Natalia Nykiel oszukała całą Polskę! (WIDEO)

Pojawienie się Kasi Dereń wzbudzi przerażenie wśród przedstawicieli Wielkiej Czwórki. Po czyje krzesło przyszła wybitna wokalistka? Magdy Krzemień, Karoliny Leszko, Samiego Harba a może Martina Fitcha? Przekonamy się już w piątek!

Jury programu "The Four"

Jury programu „The Four” fot. Mat. prasowe

Kasia Dereń

Kasia Dereń fot. Mat prasowe

Kasia Dereń na scenie "The Four"

Kasia Dereń na scenie „The Four” fot. Mat. prasowe