Wczoraj odbyło się na żywo finałowe stracie programu „The Four”. Widzowie w głosowaniu internetowym wybrali zwycięzce programu.

The Four – finał

Finał The Four: Ktoś stanie Wielkiej Czwórce na drodze do zwycięstwa! (VIDEO)

Według widzów Filip Czarnecki wygrał program „The Four”. Z kolei  jury dało szansę Sabinie Jeszce. Filip wygrał bitwę z Martinem Fitchem i zajął ponownie swoje miejsce. Sabina biła się z Magdą Krzemień, ale Magda obroniła swoje krzesło.

Widzowie głosowali na tym etapie. Potem jurorzy wskazali Karolinę Leszko jako pierwszą do bitwy w Wielkiej Czwórce. Karolina wyzwała Filipa Czarneckiego i głosami jury wygrała bitwę. Z kolei Magda Krzemień walczyła z Samim Harbem i dostała więcej głosów od jury niż Sami. Po finałowym starciu Magdy z Karoliną Leszko – widzowie w głosowaniu internetowym wybrali Magdę Krzemień.

Magda Krzemień. fot.Polsat/Krystian Szczęsny

The Four: Na scenie jedna z najlepszych wokalistek w POLSCE!

Kim jest Magda Krzemień?

Magdalena Krzemień urodziła się pod Opolem – Niemodlin. Pasjonuje się piosenkami z  lat 80. i 90. Przed programem telewizyjnym zgarnęła wiele festiwalowych nagród. Trzy lata temu wzięła udział w przesłuchaniach do „The Voice of Poland„. Spodobała się wszystkim jurorom, jednak ostatecznie trafiła do Marysi Sadowskiej. 

fot.Polsat/Krystian Szczęsny

fot.Polsat/Krystian Szczęsny

fot.Polsat/Krystian Szczęsny

fot.Polsat/Krystian Szczęsny

Natalia Szroeder fot.Polsat/Krystian Szczęsny