W ostatnim odcinku Jak ONI śpiewają Edyta Górniak skrytykowała manierę z jaką śpiewa Doda oraz wartość jej piosenek.

Zapytana o ocenę występu Dominiki Figurskiej, która wykonywała Szansę zespołu Virgin powiedziała Jakaż to jest durna piosenka. Ale dobrze, że zaśpiewałaś ją po swojemu, a nie z tą manierą, z jaką śpiewa Doda. Publika zamarła. Gwiazdy starają się unikać wzajemnej krytyki, ale Górniak tej zasady najwidoczniej nie uznaje.

Doda odpowiedziała na ten atak na swojej stronie internetowej Jeśli chodzi o wypowiedź Edzi, to wydaje mi się, że kobieta po trzydziestce powinna trzymać na wodzy swoje frustracje, zawiść i zazdrość w stosunku do młodszych koleżanek z branży. Rozumiem, że może do tej pory być zła, że nie udało jej się wygrać ze mną w konkursie premier w Opolu i „durna szansa” pozostawiła ją daleko, daleko w tyle. Ale zanim zaczęła ją krytykować powinna zastanowić się nad tym, że obraża – nie mnie, ale ludzi, dla których „Szansa” wiele znaczy i wiele zmieniła w ich życiu. Piosenkarka poradziła także koleżance po fachu skupić się na kolejnej płycie oraz nauce hymnu polskiego(Auć!). Nie omieszkała wypomnieć divie, że jej płyty słabo się sprzedają, a sama nie napisała ani jednej piosenki.

Wojna między gwiazdami nabrała rumieńców. Ciekawe, czy Górniak nie pozwie Rabczewskiej do sądu, w końcu to jej ulubiony sposób na rozwiązywanie problemów.

Wielbicielom Elektrody polecamy jej nową stronę internetową. Można na niej znaleźć zdjęcia z jej pobytu na Bali i dowiedzieć się, że gwiazda będzie robić prawo jazdy pod okiem programu TVN Turbo.