Gosia Andrzejewicz (36 l.) zrobiła ostatnio furorę. Jej spektakularna metamorfoza bez efektu jojo sprawiła, że wokalistka wróciła do mediów. Została nawet zaproszona do show Twoja twarz brzmi znajomo – już niedługo będziemy oglądać Andrzejewicz w nowycyh wcieleniach.

Gosia Andrzejewicz pokazała swojego CHŁOPAKA. Poznali się lata temu!

Wiele gwiazd, które zrzuciły zbędne kilogramy, ma problem z efektem jojo. Powrót do dawnej wagi stał się problemem między innymi Dominiki Gwit. Co zatem robi Gosia, by nie wrócić do dawnych kształtów? Jaką dietę stosuje i z czego zrezygnowała na dobre?

W rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle, Gosia zdradziła, że utrata wagi była tak naprawdę efektem ubocznym walki o lepszą formę. Gosia męczyła się na scenie, chciała to zmienić:

W lipcu ubiegłego roku występując na scenie, poczułam, że nie mam już takiej kondycji jak kiedyś. Postanowiłam zacząć ćwiczenia z trenerem personalnym. Moim głównym celem było zwiększenie wydolności, nie schudnięcie. Utrata wagi to dodatkowy skutek – powiedziała Andrzejewicz.

Agnieszka Kaczorowska bardzo schudła? Mam ochotę dać Pani kanapkę, piszą internauci

Dziś Gosia nie je cukru ani produktów z laktozą:

Odżywiam się głównie ekologicznymi produktami, jem dużo warzyw. Staram się, żeby proporcje były racjonalne – nie objadam się. Zrezygnowałam ze słodyczy i cukru. Odrzuciłam również fast foody i biały chleb. Jestem na diecie bezglutenowej i bezlaktozowej. Na moim Instagramie pokazuję, jak wyglądają posiłki, które jem, by inni mogli skorzystać z moich patentów na szczupłą sylwetkę – mówi Gosia.

OMG! Co się stało z twarzą Gosi Andrzejewicz?!

Wokalistka nie ukrywa, że nowa figura i lepsze samopoczucie zaowocowało nowymi projektami:

Propozycja wzięcia udziału w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” jest po części konsekwencją mojej metamorfozy. Gdy zmienia się sylwetka, sposób myślenia także staje się inny. Automatycznie przyciągamy do naszego życia to, co pozytywne – stwierdziła Gosia.

 

scena z: Gosia Andrzejewicz, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Gosia Andrzejewicz, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Gosia Andrzejewicz i Norbert Dąbek, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Gosia Andrzejewicz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Gosia Andrzejewicz, SK:, , fot. Gałązka/AKPA