Agnieszka Kaczorowska (27 l.) w lipcu zeszłego roku została mamą córki Emilki. Tancerka bardzo szybko wróciła do formy po porodzie. Na ostatnim zdjęciu wygląda wyjątkowo szczupło, co licznie komentowali jej obserwatorzy.

Ale zmiana! Agnieszka Kaczorowska OBCIĘŁA włosy!

Agnieszka Kaczorowska jest za chuda?

Agnieszka ponad dwa lata temu sporo straciła na wadze. Nigdy nie była gruba, jednak pracowała nad swoją sylwetką. Postawiła na zdrowe odżywianie i ruch. W efekcie mogła pochwalić się zgrabną figurą, którą utrzymuje do dziś. Nawet po ciąży nie widać śladu zbędnych kilogramów.

Fani zauważyli jednak, że na najnowszym zdjęciu wygląda wyjątkowo szczupło. Kwestia ujęcia, czy rzeczywiście schudła?

View this post on Instagram

Ach te nasze rytuały❗️ Uwielbiamy rodzinny czas kąpieli! 🛁 I kochamy gdy towarzyszy nam @corinedefarme_pl 👌🏻 ________________________ Kochani, to oczywiste, że żadna kobieta, żadna mama, żadna rodzina nie ma jednej marki w swojej łazience…i ja też nie. 😌 Mam ich kilka. I polecam Wam tylko te, które przetestuję i z których jestem zadowolona. A to Wy i tak dokonujecie wyboru! Cieszę się, że często dziękujecie za polecenia i że też jesteście bardzo zadowoleni.💪🏻 ________________________ Jak wiecie, bardzo ważna jest dla mnie jakość produktów i to się nie zmienia. Jeżeli chodzi o kosmetyki dla Emilki to muszą być one potwierdzone certyfikatami. 💚Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu! @corinedefarme_pl pokochaliśmy od samego początku i certyfikat #EcoCert daje nam pewność dotyczącą składników zawartych w tych kosmetykach. Do kąpieli uwielbiamy micelarny żel oczyszczający! 👌🏻 Kupicie go oczywiście w @rossmannpl . ________________________ Życzymy Wam cudownych kąpieli – czy to takich pluskających i pełnych śmiechu 😁 czy też spokojnych i wyciszających. 😌 No właśnie – jakie u Was dominują? Czy Wasze Maluchy też uwielbiają się kąpać? 😉 #corinedefarme #corinedefarmepolska #czaskąpieli #JestemMama #JestemMamą

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Burza o spanie BEZ DZIECKA na profilu Agnieszki Kaczorowskiej

Strasznie nienaturalne to zdjęcie, ręce dłonie sama skóra i kości, albo za bardzo przerobione albo jakaś anoreksja się tu szykuje😱

Strasznie schudłaś mamuśka💚🧡

Ale chudzinka z Ciebie 😘

Pięknie Pani wygląda, ale mam ochotę dać Pani kanapkę! Taka szczuplutka.. 😊 – brzmią komentarze.

Agnieszka odpowiedziała:

Jem sporo kanapek😌

Zdjęcie córki Agnieszki Kaczorowskiej SKRADŁO serca fanek. Jest już taka duża!

Internauci mają rację? Może aktywny tryb życia i opieka nad dzieckiem sprawiły, że Agnieszka trochę straciła na wadze? Tak czy siak – cały czas wygląda świetnie!

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Kaczorowska-Pela/fot. AKPA/

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA