Gosia Andrzejewicz ( 36 l.,) po czasie kwarantanny wróciła do swoich obowiązków i przyjechała do Warszawy na plan programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Artystka znalazła też czas na przyjemności.

Gosia Andrzejewicz pokazała swojego CHŁOPAKA. Poznali się lata temu!

Gosia Andrzejewicz z fanem

Gosia Andrzejewicz pomimo natłoku pracy związanej z produkcją polsatowskiego show wygospodarowała czas dla przyjaciela Norberta Dąbka. Piosenkarka na Facebooku i Instagramie pochwaliła się olbrzymim bukietem kwiatów, który od niego otrzymała. Pod zdjęciem piosenkarka napisała:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand)

 

Nasze uśmiechnięte oczy mówią̨ same za siebie W końcu udało nam się̨ spotkać́ po wielu dniach koronawirusowej rozłąki! To prawdziwe szczęście spotkać w życiu taką osobę̨ jak Norbert.  Przyjaźń to cicha obietnica, która mówi: byłem/byłam, jestem i będę̨ zawsze przy Tobie w każdej chwili, gdy będziesz mnie potrzebować Macie też w swoim życiu takie osoby?Widzieliście jaki wspaniały bukiet dostałam od Norberta? Sprawdźcie na moim instastory #myfriend #warsaw #gosiaandrzejewicz

Gosia Andrzejewicz bierze udział w 13 edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym artyści wcielają się w inne gwiazdy estrady. Produkcja programu została przerwana ze względu na epidemię koronawirusa. Pierwszy odcinek po kwarantannie ma być wyemitowany 5 września.

OMG! Co się stało z twarzą Gosi Andrzejewicz?!

Będziecie oglądać?

Gosia Andrzejewicz,

Gosia Andrzejewicz, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

 Gosia Andrzejewicz

scena z: Gosia Andrzejewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA