Nowy halloweenowy post Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego, w którym ogłosili swoje rozstanie wywołał prawdziwą lawinę emocji wśród internautów, którzy wciąż nie wiedzą czy informację traktować jako halloweenowy psikus czy jednak łamiącą serce prawdę. Sprawa doczekała się nawet komentarza w trakcie programu „Pytanie na Śniadanie”, gdzie Kasia Cichopek i reszta prowadzących dywagowali nad rozstaniem pary.

Kasia Cichopek komentuje rozstanie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego!

Gosia Andrzejewicz promuje nową piosenkę pod rozstaniowym postem Wieniawy i Rozbickiego

Jak się jednak okazuje, dla niektórych rozstaniowy post Wieniawy i Rozbickiego okazał się idealnym miejscem, by o sobie przypomnieć. O kim mowa? O Gosi Andrzejewicz, która wśród pełnych rozpaczy i niedowierzenia komentarzy postanowiła zabrać głos i korzystając z okazji… wypromować swoją nową piosenkę:

Może warto naprawić coś co się zepsuło.. o tym jest właśnie moja nowa piosenka.

Jak można się było spodziewać, nie wszystkim spodobał się taki sposób promocji i internauci zwrócili celebrytce uwagę oraz zarzucili jej brak taktu:

Serio przyszła promować piosenkę pod czyimś rozstaniowym postem? Sępy się zleciały. Wstyd

 

nie ośmieszaj się taką żenującą autopromocją na garbie popularniejszych nazwisk.

 

jezu Gosia…serio? Trochę taktu i wyczucia…

 

Gosia pozniej jestes zdziwiona, że ludzie cisną z Ciebie. Czy Ty w ogóle myślisz? Obserwuje Cie od jakiegoś czasu i Twoje wypowiedzi sa czasami ponizej jakiegokolwiek poziomu. Zero klasy.

 

Kto pytał?

 

śmiech na sali

IG: juliawieniawa

Gosia Andrzejewicz o swojej dawnej karierze: „Nie chciałabym do niej wrócić, bo wtedy znane były tylko dwa utwory”

Gosia Andrzejewicz zadebiutowała w 2004 roku, gdy wydała płytę „Gosia Andrzejewicz”, dzięki której zyskała ogromną rzeszę fanów. Później wywołała spore kontrowersje, gdy spierała się z legendarną nauczycielką gwiazd, Elżbietą Zapendowską o to, czy potrafi śpiewać. Ostatecznie Gosia Andrzejewicz wydała 4 płyty, jednak jej zawrotna kariera szybko przeminęła i mimo nieustających wysiłków nie udało jej się odzyskać statusu gwiazdy oraz ogromnej popularności, którą cieszyła się zaraz po debiucie.