W nowej edycji The Voice of Poland, na krzesłach jurorskich zasiądzie Patrycja Markowska, Piotr Cugowski, Michał Szpak i Grzegorz Hyży. Dwóch ostatnich mentorów wokalnych podobno nie przepada za sobą. W mediach pojawiły się plotki, że mąż Agnieszki Hyży obawia się, iż kolorowy i spontaniczny Szpak zdobędzie większą sympatię widzów, niż on. Na spotkaniu prasowym kolejnego sezonu popularnego talent-show, zapytaliśmy Michała, co sądzi o rzekomym konflikcie.

Markowska o zdjęciach topless na plaży: Powinnam z tym iść do SĄDU!

Wokalista odpowiedział lakonicznie i nie wydawał się być zaskoczony pytaniem:

– Myślę, że trzeba byłoby się udać z tym komentarzem i pytaniem do Grzegorza, mam nadzieję, że aż takim strasznym człowiekiem, żeby się mnie bać, nie jestem.

– powiedział tajemniczo.

Uważacie, że konflikt Hyżego i Szpaka to sztucznie wykreowany zabieg marketingowy, czy rzeczywiście jest coś na rzeczy? Przy każdej edycji programu mówi się o potencjalnych iskrach między jurorami. Największe burze miały wybuchnąć między Justyną Steczkowską, a Edytą Górniak, które zasiadały na czerwonych krzesłach w piątej edycji show. Prognozy się nie sprawdziły, a poza kilkoma mocniejszymi wymianami zdań między paniami, na wizji nie działo się nic szczególnego.

Michał Szpak przyznaje: Nie osądzam po okładce, bo wiem jak to jest!

Uważacie, że tym razem będzie ostro?

Grzegorz Hyży BOI się Szpaka? Michał ma nadzieję, że...

Grzegorz Hyży BOI się Szpaka? Michał ma nadzieję, że...