Wczoraj odbyła się Gala Hashtagi Roku, podczas której zostali nagrodzeni twórcy internetowi. Była ona częścią festiwalu See Bloggers, na którym pojawiło się mnóstwo gwiazd.

Anna Lewandowska w dwóch OBŁĘDNYCH stylizacjach na See Blogers (ZDJĘCIA)

Gwiazdy na Gali Hashtagi Roku

Nie zabrakło Anny Lewandowskiej, która zgarnęła statuetkę. Pojawiła się także Lara Gessler w spódnicy w panterkę, Maffashion w różowej kreacji czy duet Fit Lovers razem z pupilem.

Kto zdobył statuetkę na Gali Hashtagi Roku?

Odkrycie Roku – Lili Antoniak

Łódź – Ready for Boarding

Youtuber Roku – Szparagi

Nailfluencer Roku – Be Loved Daily

Bloger Roku – Busem przez Świat

Nagroda specjalna od Apart – Joanna Banaszewska

Instagramer Roku – Damian Kordas

Nagroda specjalna od Influence Me – Tasteaway

Influencer Zaangażowany Społecznie – Podziarany Tata

Osoba Publiczna aktywna w sieci – Anna Lewandowska

Nagroda Specjalna od Magazynu Twój Styl – Margo Hupert

Influencer Roku – Magda Bereda

Influencer Top of the Year – nagroda specjalna See Bloggers – Litlemooonster96

Influencer Dekady – Maffashion

Mnóstwo zdjęć niżej w galerii.

 

Anna Lewandowska

scena z: Anna Lewandowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Renata Kaczoruk

scena z: Renata Kaczoruk, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Rinke Rooyens, Joanna Przetakiewicz

scena z: Rinke Rooyens, Joanna Przetakiewicz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Qczaj, Anna Lewandowska, Agnieszka Hyży

scena z: Qczaj, Anna Lewandowska, Agnieszka Hyży, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Wyświetl ten post na Instagramie.

This unique prize @see_bloggers (1st place among Polish public figures, using their popularity for good and positive purposes) I received thanks to you and I would also like to dedicate it to you ❤🙏 ________________________ Kochani, Tą wyjątkową nagrodę @see_bloggers (I miejsce wśród polskich osób publicznych, wykorzystujących swoją popularność w dobrych i pozytywnych celach) otrzymałam dzięki Wam i Wam ją dedykuję ❤🙏 Dlaczego jest ona dla mnie tak wyjątkowa ? Ponieważ od WIELUUU lat staram się „zarażać” wszystkich do tego, aby podejmowali próbę świadomego, zdrowego, lepszego życia. Tu potrzebne są jedynie Wasze chęci i MOTYWACJA💪 ▫️ Od ponad 6 lat publikuję materiały na social mediach, które głównie poprzez moje kanały społecznościowe lub bloga, trafiają do wielu z Was. WIEM JAK WIELKA ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOCZYWA NA MNIE. Dlatego, staram się codziennie utrzymywać kontakty z wieloma osobami, które zainspirowane tym, co robię zmieniają swoje życie. DZIĘKUJĘ WAM ZA TO!🥰 ▫️ Z całą pewnością otrzymana nagroda to dodatkowe skrzydła dlatego obiecuję, że będę pracować ze wszystkich sił💪, aby coraz więcej osób mogło cieszyć się swoim zdrowiem, szczęściem i kondycją. To ważne, aby dokonywać wyłącznie zdrowych wyborów. ▫️ Dziękuję też moim wspaniałym, kochanym współpracownikom, jesteście wielcy i jedyni 🙏🙌👍😘 ▫️ MOJA MISJA TRWA! A ZATEM JESZCZE RAZ - BĄDŹMY AUTENTYCZNI, STARAJMY SIĘ POZNAĆ INNE OSOBY, NIE OCENIAJMY BEZPODSTAWNIE😉🙏♥️ Dziękuję🙏 Wasza Ann Ps. I pamiętajcie, że moje social media prowadzę JA 😉 nikt inny♥️🙏 #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)