Beata Drewniak  i Conrado Moreno zaprosili do restauracji Mojo Picon w Warszawie przyjaciół z branży i media. Zaprezentowali wspólny teledysk do piosenki „No puedo / Plusz”, a najbardziej hiszpański Polak i najbardziej polski Hiszpan – zainaugurował swoje Biuro Podróży „Viva Polonia”.

Od pilota wycieczek do divy. Kim jest Beata Drewniak?

Artystka wystąpiła z akustycznym recitalem, a wszystko to w klimacie kanaryjskim, nawiązującym do atmosfery panującej na wyspie Fuerteventura, na której na stałe mieszka.

Od zawsze śpiewałam, od szkoły podstawowej, później średnia, śpiewałam w musicalach, później zaczęłam moją przygodę związaną z castingami. Zawsze chciałam nagrać płytę z własnymi piosenkami. Trwało to pięć lat, więc bardzo długo, ale cieszę się, jestem z siebie dumna, bo tak naprawdę zrobiłam to sama – powiedziała Beata Drewniak w rozmowie z Kozaczkiem.

Na wydarzeniu pojawiły się gwiazdy, takie jak Ilona Felicjańska i Paul Montana, Marta Tomczak, Ryszard Rembiszewski, czy Agnieszka Mrozińska.

Więcej zdjęć w galerii.

Beata Drewniak i Conrado Moreno na premierze plyty Impulso, fot. Dariusz Kowalewski Beata Drewniak i Lukasz Stepniewicz, fot. Pawel Madaj
ISZ_0203 ISZ_0197
Krzysztof Kasa Kasowski, fot. Dariusz Kowalewski ISZ_0251