Halina Młynkova ma starszego syna Piotra ze związku z Łukaszem Nowickim. Para przez wiele lat nie pokazywała się publicznie z dzieckiem, aż do tego roku. Piosenkarka zrobiła wyjątek i z okazji jego 18. urodzin za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie Piotra.

Wspaniały młody człowiek z pasją i marzeniami. Nie przestawaj marzyć, realizuj marzenia i pamiętaj, że zawsze jestem blisko – napisała Młynkova.

Halina Mlynkova świętuje urodziny pasierba: „Codziennie rozświetla nasz dom”

Czym zajmuje się Piotr Nowicki?

Piotr Nowicki przez prawe całe dzieciństwo wychowywał się w Czechach. Po powrocie do kraju dostał się do Liceum Filmowego przy Warszawskiej Szkole Filmowej.

Halina Młynkova w rozmowie z Plejadą zdradziła, że czym interesuje się jej starszy syn Piotrek:

Do matury został mu jeszcze rok. Jego pasją jest montaż internetowy i gry komputerowe. Montuje m.in. trailery do serwerów gier komputerowych, współpracuje z youtuberami. W świecie twórców internetowych jest znaną postacią, ma sporo pracy dodatkowej i fajnie sobie zarabia – powiedziała piosenkarka dla Plejady.pl.

Halina Mlynkova po raz pierwszy tak szczerze o swoim nowym życiu: „Składam na nowo swoje życie już po raz enty”

Gwiazda obecnie jest w związku z Marcinem Kindlą, z którym ma 1,5 rocznego syna Leona. Para wychowuje też 13-letniego syna Niko, z poprzedniego związku Marcina.

Niko od początku miał serce na dłoni. To fantastyczne, że wszyscy tak dobrze się dogadujemy. Ma świetne relacje z Piotrkiem. Jak na nich patrzę, jestem szczęśliwa, bo zachowują się, jakby byli braćmi – przyznaje piosenkarka. 

Tak przez lata zmieniała się Halina Mlynkova