Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke tworzą zgrany duet zarówno na parkiecie jak i w życiu prywatnym. Tańczą razem od 11 lat, w marcu 2022 roku para się zaręczyła, a 3 miesiące później ogłosiła, że spodziewają się dziecka. Na początku października temu Hanna i Jacek powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – córeczkę Różę. Obecnie para wielkimi krokami szykuje się do ślubu.

Hanna Żudziewicz pokazała przygotowania do ślubu z Jackiem Jeschke!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke mieli wypadek. Cudem uszli z życiem

Teraz nieoczekiwanie Hanna i Jacek podzielili się w mediach społecznościowych przerażającą nowiną – okazuje się, że w trakcie weekendowego wyjazdu do Sopotu mieli wypadek! Opublikowali zdjęcie całkowicie zniszczonego samochodu i poinformowali, że na trasie ich auto wpadło w poślizg, a następnie stanęło w ogniu. Cudem udało im się uratować. Jak podkreśliła Hanna, drugim cudem było to, że w podróż wybrali się bez swojej córeczki Róży:

Najważniejsze, jesteśmy cali i zdrowi! Myśleliśmy czy coś pisać, ale może to będzie przestroga dla innych osób. Wczoraj pierwszy raz pojechaliśmy na weekend bez Różyczki i całe szczęście Jej z nami nie było. Cała i zdrowa czekała w domu. Jechaliśmy do Sopotu i wpadliśmy w poślizg. Samochód szybko się zajął i dzięki Bogu udało nam się uciec z samochodu. Jesteśmy zdrowi fizycznie , ale psychicznie zmęczeni. Teraz jeszcze bardziej wiemy, że rzeczy materialne nie mają znaczenia. Chcemy trochę ochłonąć. Ściskamy Was i prosimy uważajcie na siebie – zaapelowali w poście.

W komentarzach nie brakowało słów wsparcia od zmartwionych fanów oraz kolegów i koleżanek z show-biznesu. Głos zabrali m.in Stefano Terrazzino, Anita Sokołowska, Barbara Kurdej-Szatan, Sandra Kubicka, Sylwia Bomba, Misiek Koterski i wielu innych:

  • Dobrze, że dobrze się skończyło!!! Uważajcie
  • Haniu, przytulam Was mocno.
  • O Boże!!!! Całe szczęście, że Wy cali i zdrowi… Współczuję ogromnie Kochani… okropne przeżycie.
  • Jeju dobrze, że jesteście cali!!! Ściskam
  • Kocham
  • Trzymajcie się
  • Jak dobrze, że tylko tak się skończyło- zniszczonym autem. Wyobrażam sobie Wasz stres 😓 Trzymajcie się

IG: hannazudziewicz

IG: hannazudziewicz

IG: hannazudziewicz

IG: hannazudziewicz

Piękny gest Jacka Jeschke w stronę partnerki. Wszystko uchwyciły kamery!

pasekkozak

scena z: Jacek Jeszke, Hanna Żudziewicz, fot. Paweł Wrzecion/AKPA

Jacek Jeszke, Hanna Żudziewicz

Jacek Jeszke, Hanna Żudziewicz

scena z: Jacek Jeschke, Hanna Żudziewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

IG: hannazudziewicz

scena z: Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

IG: hannazudziewicz

scena z: Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA