Książka z „nader szczerymi wyznaniami” Harry’ego przyniosła mu ogromny dochód. Szacuje się, że może to być nawet 33 miliony funty! Zarobione pieniądze na intymnych opowieściach i rozłamie jego rodziny trzeba teraz stosownie ulokować. Do tego celu Harry i Meghan zatrudnili hollywodzkiego speca od finansów, który zajmował się majątkami gwiazd z pierwszych stron gazet.

Meghan i Harry chcą zarobić jeszcze więcej

Książka, projekty z Netflix i Spotify sprawiły, że Harry pożegnał swój finansowy kryzys o którym mówił w swoim dokumencie i może zacząć żyć jak na królewską rodzinę przystało. Wygląda na to, że Harry nie zamierza się zatrzymywać i za pomocą Adama Lillingiem, który specjalizuje się w pomaganiu gwiazdom w podpisywaniu intratnych kontraktów chce zbudować jeszcze większą fortunę.

Król Karol III i jego szokująca reakcja na prośby fanów o „powrót” księcia Harry’ego

„Page Six” donosi, że Harry i Meghan zatrudnili Lillinga, znanego w Hollywood z tego, że łączy wielkie gwiazdy z markami i projektami, które przynoszą milionowe zyski. Według amerykańskiego portalu, Lilling został przedstawiony parze dzięki jego przyjaciółce i sąsiadce z Montecito, Ellen DeGeneres i jej żonie, Portii De Rosi, które współpracują z Lillingiem od lat.

Książę Harry znów kłamał, tym razem o dziewictwie. To nie ta kobieta i nie TEN kraj

Lilling wyjaśnia, że jego praca polega na łączeniu osób, które mają wpływ na świat, z topowymi przedsiębiorcami i markami. Z jego współpracy skorzystały już takie gwiazdy jak Matthew McConaughey i Nicole Kidman. Wszystko wskazuje na to, że Lilling będzie również pomagać Meghan i Harry’emu w wykorzystaniu ich talentów, pasji i misji w przyszłych projektach biznesowych.

 

Forum

Forum