arry Styles (26 l.) miał w maju dać koncert przed polską publicznością. W ramach trasy wokalista miał odwiedzić Kraków. Bilety wyprzedano, fani niecierpliwie odliczali dni do koncertu.

Harry Styles w nowej kampanii Gucci. Nie uwierzycie, z czym pozuje na rękach!

Niestety, epidemia koronawirusa sprawiła, że tegoroczna trasa koncertowa Stylesa została przełożona. Polscy fani zobaczą swojego idola dopiero w lutym 2021 roku. Koncert zaplanowano na 26 lutego.

Tymczasem gwiazdor przebywa w Stanach Zjednoczonych. Harry nie zdążył wrócić do domu, do Wielkiej Brytanii – odwołano loty i muzyk utknął na dłużej w Kalifornii. Fani martwią się o wokalistę, bo w USA szaleje pandemia. Styles nie traci jednak ducha i zapewnia, że czuje się dobrze i że wszystko u niego jest w porządku.

W wywiadzie radiowym, jakiego udzielił, Styles stwierdził, że jest rozczarowany odwołaniem trasy, ale w obliczu tego, co się dzieje na świecie, nie czuje, żeby był to aż tak wielki problem.

36-letni Michał Grajewski zmarł zarażony koronawirusem – jego siostra napisała dramatyczny apel

Każdy, kto mnie zna, wie, że koncerty zawsze były moją ulubioną częścią pracy w branży muzycznej. Jednak w związku z obecną sytuacją najważniejsze jest bezpieczeństwo i ochrona ekipy koncertowej, fanów i wszystkich ludzi na całym świecie. Nie mogę się doczekać zobaczyć Was w trasie, kiedy tylko będzie to bezpieczne. Do tego czasu bądźcie dla siebie uprzejmi – napisał niedawno Harry do swoich fanów.

London, UNITED KINGDOM – Former One Direction star Harry Styles greets fans while at the BBC Zoe Ball show in London.
BACKGRID UK 14 FEBRUARY 2020, Image: 498543958, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: OVO / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

EXCLUSIVE: Harry Styles is seen whilst grabbing coffee and breakfast in North London whilst wearing yellow corduroy bell bottom trousers and a floppy baker boy cap. Harry looked very retro whilst out and about.
31 Jul 2019, Image: 461624977, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: ©stephenbutler / MEGA / The Mega Agency / Forum