Heidi Klum to niemiecka topmodelka, która podbiła świat w latach 90. I choć dziś ma skończone 50 lat, jej kariera wcale nie zwolniła tempa. Wręcz przeciwnie. Aktualnie gwiazda spełnia się nie tylko na wybiegach czy planach zdjęciowych. Jak ryba w wodzie czuje się również w programach telewizyjnych. Modelka cieszy się dużą sympatią i nie ma problemu, by z fanami dzielić się szczegółami z prywatnego życia. Czasami nawet tymi pikantnymi…

Internauci znaleźli męża dla Anji Rubik. Fani: „Jak oni nie będą razem, to nie wierzę w miłość”

Heidi Klum szczerze o życiu miłosnym z młodszym mężem

Jak poznali się Heidi Klum i Tom Kaulitz? Plotkuje się, że parę zapoznał bliźniak gitarzysty, który wcześniej współpracował z modelką. I choć od początku ich znajomości media skupiały się głównie na różnicy wieku, która ich dzieli (16 lat), zakochani z miesiąca na miesiąc udowadniali, że między nimi jest coś więcej, niż zwykłe zauroczenie. Zresztą muzyk potrzebował tylko roku, by oświadczyć się swojej ukochanej. Heidi i Tom dwa miesiące później (luty 2019) stanęli na ślubnym kobiercu, jednakże dopiero latem wyprawili luksusowe wesele na jachcie u wybrzeży Capri.

„To była miłość od pierwszego usłyszenia”. Historia Iwony Pavlović i Wojciecha Oświęcimskiego

Jak Heidi Klum ocenia swoje życie małżeńskie 5 lat po ślubie? Cóż, modelka chyba nie ma na co narzekać. Wielokrotnie chwaliła swojego męża w wywiadach, a w podcaście „Call Her Daddy” nie wstydziła się wspomnieć nawet o jakości… życia seksualnego.

Końcowo zawsze chcesz kogoś, przy kim czujesz się komfortowo. Kogoś, kto sprawia, że czujesz się świetnie, kogoś, kto cię dostrzega. Moje życie seksualne z Tomem jest niekończące się, gorące i dzikie – przyznała modelka.

50-latka dodała także, że wraz z mężem kocha się godzinami. Zresztą wystarczy tylko jedno spojrzenie na Toma, a już czuje się podniecona.

Pozazdrościć?

Bosacka o postępach w sprawie rozwodowej i zdradzie męża. Poszła po pomoc do psychiatry

Heidi Klum i Tom Kaulitz Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Fot: Lisa OConnor / AFF-USA.com / MEGA / The Mega Agency / Forum