Anja Rubik to jedna z najlepiej prosperujących modelek w świecie mody. Pracowała dla takich marek jak Chloé, Armani, Givenchy, Lanvin czy Yves Saint Laurent.

Anja Rubik o nowym związku z australijskim fotografem: „Mój partner jest równie ambitny”

Anja Rubik – związki

Nie wiele jednak wiemy, co się u niej dzieje w życiu prywatnym. Anja Rubik w latach 2011 – 2017 była w związku małżeńskim z Sashą Knezevicem i to jedyny jej medialny związek w życiu. Teraz konsekwentnie ucina wszelkie plotki na temat swojego życia uczuciowego. W ubiegłym roku zdradziła jedynie, że jest w związku z australijskim fotografem Adrianem Steirnem.

Anja Rubik ZACHWYCIŁA w Cannes. Odważna kreacja (ZDJĘCIA)

Kilka dni temu modelka była gościem programu „Onet rano”. Tego dnia prowadzącym był Łukasz Kadziewicz, sportowiec i dziennikarz. Anja Rubik, kiedy tylko wsiadła do samochodu zauważyła, że „po raz pierwszy jedzie z kimś wyższym”. Kadziewicz zaproponował, żeby wyjść z samochodu i się porównać, kto jest wyższy.

Internauci zauważyli, że pomiędzy nimi zaiskrzyło i powinni być razem:

  • Coś tu pachnie
  • Pasują do siebie
  • Jak oni nie będą razem, to nie wierzę w miłość
  • Pięknie razem wyglądacie – piszą internauci.
@onetrano Łukasz Kadziewicz nadal najwyższą osobą, która siedziała w naszym mobilnym studiu 😃 #onetrano #łukaszkadziewicz #kadziewicz #rubik #anjarubik #wzrost #śmieszne ♬ dźwięk oryginalny - onetrano

scena z: Anja Rubik, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anja Rubik, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anja Rubik ze związanymi dłońmi na okładce "Vogue Polska".

Anja Rubik ze związanymi dłońmi na okładce „Vogue Polska”. Fot.Instagram:vogue.polska.