Heidi Klum i jej córka Leni zostały przyłapane na Manhattanie podczas robienia zakupów. Widać było, że są niezwykle szczęśliwe, że mogą spędzić czas razem. Skakały i trzymały się za ręce niczym dwie nastolatki. Mają jeszcze jeden ważny powód do świętowania: zdjęcie 18-latki właśnie pojawiły się na okładce magazynu Hunger.

Heidi Klum na spacerze z Leni i Johanem (FOTO)

Leni Klum na okładce magazynu Hunger

Choć Leni zadebiutowała jako modelka już dwa lata temu, nie wróżono jej kariery równej sławnej mamie, ponieważ dziewczyna mierzy zaledwie 163 cm. Okazuje się jednak, że to nie przeszkadzało jej w sesjach dla Vogue, czy niemieckiego Glamour.

Tym razem Leni Klum zaskoczyła na nowej okładce magazynu Hunger, którą w czwartek udostępniła na swoim Instagramie.

Odkąd poszła w ślady swojej supermodelki, mamy Heidi Klum, nastolatka przeniosła się niedawno do Nowego Jorku, aby rozpocząć pierwszy rok studiów i szukać nowych możliwości pracy w modelingu.

Heidi Klum chwali się zdjęciem z Lewandowskimi

Biologicznym ojcem Leni jest były Heidi, Flavio Briatore. Jednak piosenkarz Seal, legalnie adoptował Leni w 2009 roku po ślubie z Klum w 2005 roku. Po prawie siedmiu latach małżeństwa Heidi złożyła wniosek o rozwód w 2012 roku, który został sfinalizowany dwa lata później w 2014 roku.

New York City, NY –

New York City, NY – *EXCLUSIVE* Credit line: BrosNYC / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

New York City, NY – *EXCLUSIVE* – Credit line: BrosNYC / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

New York City, NY – *EXCLUSIVE* – Credit line: BrosNYC / BACKGRID / Backgrid USA / Forum