Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy lubią ubezpieczać różne części swojego ciała. I tak na przykład… Jennifer Lopez zabezpieczyła na wypadek nieszczęścia swoją pupę, Madonna piersi, a Heidi Klum… nogi. I choć takie działanie już nas nie dziwi, jeden aspekt w przypadku modelki jest trochę zaskakujący.

Heidi Klum też uderza w Victoria’s Secret

Heidi Klum ubezpieczyła swoje nogi

Heidi Klum to jedna z tych top modelek, które od blisko 30 lat wciąż są na szczycie. Niemka robi kampanię za kampanią i wciąż pojawia się na wybiegach. Nie więc dziwnego, że 48-latka zdecydowała się ubezpieczyć swoje dolne kończyny. Dziwi jednak fakt, że każda z nóg została wyceniona na inną kwotę! Dlaczego? Modelka w programie Ellen DeGeneres zdradziła, że jedna noga była droższa od drugiej oraz że gdy była młoda, uległa wypadkowi. Co prawda nie zaznaczyła tego wprost, ale być może właśnie to zdarzenie wpłynęło na wartość kończyny.

Kiedy byłam młoda, wpadłam w szkło i miałam dużą bliznę. Oczywiście, że nałożyłam teraz tak dużo opalenizny w sprayu, że tego nie widać – powiedziała Heidi.

Heidi Klum at America’s Got Talent.
10 Apr 2021,Image: 604707263, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: CrownMedia/MEGA / The Mega Agency / Forum

91st Academy Awards ‚Äd Vanity Fair ‚Äd Beverly Hills, California, U.S., February 24, 2019 ‚Äd Heidi Klum. REUTERS/Danny Moloshok

heidi-klum