Victoria’s Secret nie ma najlepszego czasu. Skandal za skandalem, w firmie pewnie już nie wiedzą za co się brać w tak kryzysowej sytuacji. Najpierw Bridget Malcom, teraz ona. Chociaż 48-letnia modelka i były „aniołek” jest bardziej poprawna politycznie. Pewnie nie chce spalić sobie ewentualnego mostu i opcji pracy z brandem.

Tak wygląda córka Heidi Klum! Zadebiutowała na okładce Vogue’a!

Marka, która słynie z wyjątkowo seksowne bielizny, przeznaczonej przede wszystkim dla szczupłych dziewczyn i kobiet z nie za dużym biustem, musi przejść metamorfozę. I to szybko! Na całym świecie powstają grupy bojkotujące „seksistowski twór”, który nie ma racji bytu we współczesnym świecie, przynajmniej nie w takiej formie jak dotychczas. W marce brakuje przede wszystkim różnorodności i otwarcia na wszelkie kształty. Promowanie doskonałego ciała już jest passe. W końcu czym tak naprawdę jest ciało doskonałe?

 

Heidi Klum, która związana była z Victoria’s Secret zawodowo przede 11 lat wyznała w wywiadzie, że marka musi się zmienić. Brand chyba sam o tym wie, skoro odwołał swoje wielkie show, czyli doroczny pokaz aniołków Victoria’s Secret, a także zapowiedział „nową odsłonę”.

„Jako modelka jeździsz na sesji i pokazy [Victoria’s Secret], cieszysz się, że masz pracę. Kiedy nie jesteś firmą, robisz to, co ci każą. Ale w końcu, patrząc na to teraz, myślę, że najwyższy czas, żeby się zmienili. Tyle na ten temat mogę powiedzieć. Najwyższy czas”, powiedziała w rozmowie z The Sunday Project.

Heidi Klum i Sofia Vergara w drodze do pracy. Mają prawie 50 lat, a wyglądają jak 30

Ponadto modelka powiedziała, że doskonale wspomina tamte czasy, kiedy imprezowała i zwiedzała świat Tyrą Banks, Gisele Bundchen i Alessandrą Ambrosio. A wszystko dzięki Victoria’s Secret. Jak widać jej status gwiazdy pozwolił jej na taryfę ulgową, co do wyglądu, czego nie można powiedzieć zapewne o „zwykłych” modelkach.

Heidi Klum podczas pokazu Victoria’s Secret w 2007 roku fot. Reuters / Forum

Niestety podobno Victoria’s Secret zrezygnuje całkowicie z Aniołów. Brand skupie się teraz na kolektywie „VS Collective”, grupie kobiet, w tym Megan Rapinoe i Priyance Choprze, które „podzielają wspólną pasję do wprowadzania pozytywnych zmian w sobie i na świecie”.

Rebranding ma obejmować również uruchomienie The Victoria’s Secret Global Fund for Women’s Cancers, który według marki będzie powiązany z ich „misją bycia mistrzynią dla wszystkich kobiet”.

Sonda

poll-violet

Co sądzicie o sytuacji z Victoria's Secret?