Hilaria Baldwin (35 l.), żona aktora, Aleca Baldwina, poroniła w 4. miesiącu. Strata jest ogromna i trudna do udźwignięcia – Hilaria przeżywa ją mocno. Zaledwie pół roku temu Baldwin również straciła ciążę.

Hilaria Baldwin jest w ciąży, ale podejrzewa, że poroni: Serce bije słabo, a dziecko nie przybiera na wadze

Baldwinowie mają już dużą rodzinę. Hilaria i Alec wychowują czwórkę dzieci. Starają się jednak o kolejne – dwie próby nie powiodły się, mimo to Hilaria zapewnia, że ona i jej partner nie ustaną w wysiłkach.

Dzień przed badaniem USG, podczas którego okazało się, że dziecko nie żyje, szczęśliwa przyszła mama podzieliła się z fanami zdjęciem brzuszka.

Rośnie – napisała.

Baldwin nie ukrywała, że denerwuje się przed wizytą w gabinecie swego lekarza. Po tym, jak dowiedziała się, że jej córeczka zmarła w 4. miesiącu ciąży, zdruzgotana Baldwin napisała na swoim Instagramie:

Jest nam bardzo przykro informując was o tym, o czym dowiedzieliśmy się dziś – nasze dziecko zmarło w 4 miesiącu. Jednocześnie chcemy, byście wiedzieli, że choć dziś nie czujemy się najlepiej, wszystko się jeszcze ułoży.

Hilaria Baldwin poroniła: Na badaniach nie było już dziś słychać bicia serca

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z czwórką naszych zdrowych dzieci i nigdy nie stracimy tego z oczu – podkreśliła Hilaria.

Na swoim Story Baldwin nie kryła smutku:

Dziś nic nie jest tak, jak planowałam. Przede mną ostatnia noc razem z nią. To tak dziwne uczucie – napisała Hilaria.

Pink była w ciąży i PORONIŁA – zdecydowała się na poruszające wyznanie

Do ostatnich dni ciąży Hilaria Baldwin bardzo cieszyła się z tego, że zostanie mamą. Z radością pokazywałą swój rosnący brzuszek na Instagramie:

 

We wtorek Baldwin podzieliła się  z fanami smutną wiadomością:

View this post on Instagram

We are very sad to share that today we learned that our baby passed away at 4 months. We also want you to know that even though we are not ok right now, we will be. We are so lucky with our 4 healthy babies—and we will never lose sight of this. I told Carmen and took this so I could send it to Alec. I guess this is a good way to share it with you too. I told her that this baby isn’t going to come after all…but we will try very hard to give her a little sister another time. I’m really devastated right now…I was not expecting this when I went to my scan today. I don’t know what else to say…I’m still in shock and don’t have this all quite clear. Please no paparazzi…that’s all I ask ❤️

A post shared by Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin) on

Fot. Steven Bergman/AFF-USA.COM / MEGA

Fot.  BG69/Bauergriffin.com / MEGA / Mega Agency / Forum