34-letni Aaron Carter powiększył właśnie swoją bogatą kolekcję tatuaży. W minioną sobotę młodszy brat Nicka Cartera zrobił sobie NA TWARZY kolejne 3 tatuaże.

Aaron Carter boi się, że ma wirusa HIV

Aaron Carter wytatuował sobie motyla na twarzy

Jednym z tatuaży jest ogromny niebieski motyl na czole, który muzyk podobni zrobił na cześć swojej siostry Leslie, która zmarła z powodu przedawkowania narkotyków w 2012 roku, w wieku 25 lat.

Za każdym razem, gdy widzę niebieskiego motyla… kochała niebieski, to był jej ulubiony kolor […] Miała najpiękniejsze niebieskie oczy na świecie […] była lepsza w śpiewaniu ode mnie i Nicka, który jest taki beznadziejny […] Potrafiła śpiewać równie dobrze jak Kelly Clarkson, Christina Aguilera. Wiesz, po prostu się nie przedostała na szczyt, miała trochę problemów – napisał o Leslie w swoich social mediach.

Problemy Aarona Cartera

Niestety w 2019 roku ten sam kochający Aaron Carter oskarżył publicznie swoją siostrę o gwałt, „gwałciła mnie od momentu, gdy miałem 10 lat, to 13 roku życia”.

Proces ubezwłasnowolnienia Cartera trwa

Nowy tatuaż może odwrócić uwagę mediów i opinii publicznej od faktu, że jego narzeczona Melanie Martin oskarża go o przemoc domową. Na początku tego miesiąca Martin stwierdziła, że Aaron Carter złamał jej 3 żebra podczas niedawnej kłótni domowej. Para, która ma czteromiesięcznego syna o imieniu Prince, od dawna łączy burzliwy związek.

A Aaron Carter jest niemal na granicy ubezwłasnowolnienia, gdyż stwarza zagrożenie nie tylko sobie, ale i swoim najbliższym.

Aaron Carter Fot. MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

 

Aaron Carter Fot. MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. Forum