Trwa Fashion Week w Paryżu. Gwiazdy prześcigają się w stylizacjach, żeby tylko wyróżnić się z tłumu i znaleźć się w magazynach i strona modowych. Właśnie znalazły na to sposób. Wystarczy patchworkowy płaszcz.

Gigi Hadid o tym, jak schudła: Byłam GRUBSZA, bo byłam CHORA

W ostatnich dniach pojawiły się w takim samym płaszczu marki ChaosMaffashion i córka Kasi Kowalskiej – Ola Kowalska.

Julia Kuczyńska w płaszczu Chaos pokazała się na Fashion Weeku w Paryżu. Do tego dobrała torebkę Prady. Z kolei Ola Kowalska do tego samego płaszcza założyła krótkie szorty, a pod spodem miała jedynie zabudowany biustonosz. Obie dziewczyny miała małe czarne okulary i białe kozaki.

Co najlepsze jako pierwsza w płaszczu pokazała się Ola Kowalska. Z tego powodu Maffashion została skrytykowana za skopiowanie stylizacji.

Dzisiaj pojawiła się też w podobnym płaszczu Gigi Hadid. Paparazzi przyłapali ją, kiedy opuszczała hotel w Paryżu i wracała do Nowego Yorku.

Maffashion szczerze o pornografii: zawsze dziewczyna zaczyna od lo*da

Gigi do patchworkowego płaszczu dobrała modne jasne jeansy i buty Martensy. Na ręce miała zawieszoną jedną z najdroższych torebek marki Birkin.

Moda na patchworkowy płaszcz nie tylko wśród kobiet. W takiej marynarce pokazał się wczoraj Krzysztof Zalewski na imprezie RMF Classic.

Podobają Wam się takie płaszcze?

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Krzysztof Zalewski