Już niedługo ukaże się czwarta płyta Darii Zawiałow pt. „Dziewczyna Pop”. Dziś do sieci trafił nowy singiel zwiastujący jej nowy album – „Supro”.

Wielki sukces Darii Zawiałow. Wyróżniona przez światową markę

Tomasz Kot w teledysku Darii Zawiałow

Klip odbił się szeroki echem. W teledysku widzimy transkontynentalny dialog pomiędzy Darią z bezkresnej, amerykańskiej pustyni, a Taco Hemingway’em z warszawskich ulic. W muzyka wcielił się znany aktor Tomasz Kot, o którym ostatnio jest wyjątkowo głośno za sprawą głównej roli w „Akademii Pana Kleksa”.

Tak artystka wspomina nagrania do klipu „SUPRO”. Przyznaje, że rola Tomasza Kota jest totalnie spontaniczna: „Pomysł, aby zaangażować do tego projektu Tomka powstał bardzo spontanicznie. „SUPRO” jest napisane i zaśpiewane przez nas z lekkim przymrużeniem oka. Zależało nam więc na tym, aby teledysk do tego numeru również nie był brany całkowicie na poważnie. Chwilę później wpadliśmy na pomysł „a co by było gdyby Filipa zagrał aktor?”. I w zasadzie od razu przyszedł nam do głowy Tomasz Kot”. 

Razem z Taco ogromnie szanujemy jego postać i kunszt, a poza tym panowie przy pomocy odrobiny charakteryzacji okazało się, że są do siebie zaskakująco podobni! Tomek – ku mojemu zdziwieniu – zgodził się na udział w klipie praktycznie tego samego dnia, kiedy nieśmiało do niego napisałam i wszedł w to z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem, pomimo wielu zawodowych obowiązków. Jestem przeszczęśliwa i mega dumna z tego, że mogę mieć w jednym projekcie u swego boku dwóch tak wspaniałych artystów! – tłumaczy Daria.

OMG! Daria Zawiałow chce rzucić muzykę dla aktorstwa?

Daria Zawiałow, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Daria Zawiałow, SK:, , Koncert „Gramy dla Europy” z okazji 15-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, fot. Piętka Mieszko/AKPA