Daria Zawiałow może pochwalić się wielkim światowym sukcesem. Została pierwszą ambasadorką Yves Saint Laurent Beauty w Polsce. Warto podkreślić, że jest to prestiżowa marka kosmetyków, ubrań oraz akcesoriów na całym świecie.

Tak komentuje swoje wyróżnienie Daria Zawiałow:

Yves Saint Laurent to marka, która jest mi bardzo bliska. Jest rock’n’rollowa, grunge’owa, ma niepokorny vibe, tak że zawsze uważałam, że gdyby kiedyś mieli polskiego ambasadora, to powinnam to być ja (śmiech). Ale nigdy nie sądziłam, że to się może wydarzyć. Na szczęście poszli po rozum do głowy i zadzwonili (śmiech) – komentuje Daria Zawiałow w rozmowie dla „Wysokich Obcasów Extra”.

OMG! Daria Zawiałow chce rzucić muzykę dla aktorstwa?

Daria Zawiałow ambasadorką marki YSL

Z kolei przedstawiciele YSL tłumaczą, że rozpoczęli współpracę z Darią, bo uważają ją za ikonę stylu, wyrazistej indywidualności, reprezentując oryginalny i luksusowy makijaż na polskim rynku.

Daria Zawiałow rozstała się z mężem? Kim jest Tomasz Kaczmarek?

W ramach współpracy artystka weźmie udział w sesjach makijażowych marki YSL Beauté. Poza tym marka będzie obecna przy promocji jej nadchodzącej płyty w październiku.

Będę brała udział w ich kampaniach, wyjazdach, wspólnych eventach. YSL będzie też obecne na każdym etapie prezentacji mojej nadchodzącej płyty, podczas imprez promocyjnych. Mamy dużo pomysłów na tę współpracę, szykujemy też duże wydarzenie na jesień, ale jeszcze za wcześnie, żeby o tym mówić – dodaje Zawiałow.

Gratulujemy!

MTV EMA. Daria Zawiałow godnie reprezentowała nasz kraj (ZDJĘCIA)

Daria Zawiałow, fot. Podlewski/AKPA

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Daria Zawiałow, SK:, , fot. Podlewski/AKPA