Co łączy Darię Zawiałow, Harry’ego Stylesa, Eltona Johna i Miley Cyrus? Ich wszystkich Spotify zaprosiło do swojego studia nagraniowego w Los Angeles. Daria Zawiałow, będąca drugą najczęściej odtwarzaną polską artystką na Spotify w 2023 roku miała możliwość współpracowania z wyjątkowym gościem – Albertem Hammondem Jr!

Daria Zawiałow po 6 latach rozwiodła się z mężem. Potem związała się z Piotrem Rubikiem

Daria Zawiałow nagrała dwa single z Albertem Hammondem Jr!

Program Spotify Singles powstał w 2016 roku, a utwory nagrane w jego ramach zgromadziły dotychczas łącznie ponad 5 miliardów odtworzeń na platformie. Spotify Singles umożliwia artystom świeże podejście do już wydanego repertuaru, a także gwarantuje wymianę twórczej energii z innymi muzykami – nierzadko z ich własnymi idolami.

Po 10 latach znajomości nagle koniec – Daria Zawiałow i Rubens się rozstali!

Swój „American dream” dzięki Spotify, spełniła Daria Zawiałow, zapraszając do współpracy Alberta Hammonda Jr, gitarzystę jej ulubionego zespołu wszech czasów, o którym śpiewa właśnie w „Złamane serce jest OK”. Jednocześnie piosenkarka jest drugą Polką, przed którą, w ramach Spotify Singles, Spotify otworzyło drzwi swojego studia nagraniowego w Los Angeles.

Kilka miesięcy temu otrzymałam zaproszenie do projektu Spotify Singles. W styczniu, w Los Angeles odwiedziłam zatem imponujące studio nagraniowe Spotify, aby nagrać tam w nowej aranżacji swój jeden utwór oraz… cover. Wymyśliłam sobie, że chcę to zrobić właśnie z NIM. Z moim idolem. Z którym nie dość, że wykonałam utwór z jego dorobku artystycznego – ukochane przeze mnie „Ode to The Mets”, to jeszcze dograł się do „Złamane serce jest OK”. Nikt nie wierzył, że to się uda. Ja nawet o tym nie śniłam – przyznała Zawiałow.

Utwór będzie można usłyszeć na żywo już w najbliższy piątek – 22 marca, na gali Fryderyk Festiwal, gdzie Daria jest nominowana w sześciu kategoriach!

Wielki sukces Darii Zawiałow. Wyróżniona przez światową markę

W międzyczasie Daria wciąż jest w trasie koncertowej, po największych halach w Polsce, która promuje „Dziewczynę Pop”. TRASA 92’ zdążyła zapełnić już Ergo Arenę czy wyprzedać Halę Stulecia, a przed zespołem jeszcze Atlas Arena w Łodzi oraz drugi koncert na Torwarze.