Podczas niedawnej rozmowy w podcaście „Power: Hugh Hefner”, 41-letnia Madison opowiedziała, jak została zaproszona na wieczór z Hugh Hefnerem, który zmarł w 2017 roku. Były króliczek Playboya wyznała, że była wtedy bardzo zdenerwowana i nie wiedziała czego się spodziewać.

Tak naprawdę nie wiedziałam, co dzieje się z nimi (przyp. króliczkami) w kwestiach seksu […] Wiedziałam, że coś musi być na rzeczy w tej sferze i byłam na to przygotowana. Nie byłam jednak przygotowany na to, co ostatecznie się wydarzyło – powiedziała.

Tak wygląda dziś Holly Madison, były króliczek Playboya. Modelka je w fast-foodzie (ZDJĘCIA)

Holly Madison o pierwszej nocy z Hugh Hefnerem

Holly Madison, która w końcu spotykała się z Hefnerem w latach 2001-2008, powiedziała, że ​​po spędzeniu tej nocy trochę czasu w klubie, wróciła do rezydencji Playboy’a z nim i kilkoma innymi kobietami, z którymi byli na imprezie.

Niekoniecznie spodziewałam się seksu tej nocy, pomyślałam, że będzie to bardziej jak pierwsza randka, chociaż oczywiście nie była to zbyt tradycyjna pierwsza randka – powiedziała.

Traumatyczna pierwsza randka

Pomyślałam, że gdybym nie czuła się zbyt komfortowo, nie musiałabym nic robić i mogłabym podjąć decyzję, czy chcę wróć na randkę nr 2 lub nie.” Jednak według Madison nie tak potoczyła się ta noc. Już na pierwszej randce uprawiała seks z Hugh Hefnerem.

Zdecydowanie nie spodziewałam się, że będę pierwszą, która pójdzie tej nocy z nim do łóżka, ale byłam pijana […]Dosłownie został wepchnięty na mnie. A po tym, jak to się stało, byłam po prostu upokorzona i zawstydzona, a to miało na mnie o wiele większy wpływ emocjonalny, niż sądziłam – wyznała.

Co dziś robią i jak wyglądają Króliczki Playboya? Ich życie BARDZO zmieniło się przez lata

Powiedziała, że ​​„zawsze podziwiała” Hefnera, ale była „przerażona” myślą, że inni wiedzieli, co się między nimi wydarzyło tej nocy. W podcaście Holly Madison powiedziała, że uważała Hefnera za bardzo inteligentnego faceta i świetną osobę, nie przypuszczała jednak, że współżycie z nim będzie ją fizycznie odpychać. Następnie uznała, że mimo wszystko wykorzysta to, po co pojawiła się w rezydencji Playboy’a. Reszta jest historią.

Jak Holly Madison zareagowała na śmierć Hugh Hefnera?

Holly Madison Fot. Dsanchez/CPR / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Holly Madison Fot. 4CRNS, WCP / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Hugh Hefner i Holly Madison Fot. Forum

holly-madison-3