W sierpniu tego roku Honorata Skarbek (23 l.) zapowiedziała wszem i wobec (miało to miejsce w studio Dzień DObry TVN), że zaczyna walczyć o piękniejszą figurę.

W wakacje Honey ważyła 62 kg. Zdradziła, że chciałaby zrzucić parę kilogramów, marzyła o wadze 55 kg.

Na blogu piosenkarki ukazał się właśnie post, w którym obok reklamy usług pewnej kliniki, piosenkarka opisuje swoje zmagania o piękną sylwetkę. Z tego, co napisała, wynika, że w ciągu 6 tygodni zrzuciła 3 kg.

Oczywiście, że chciałam schudnąć, bo nigdy tak naprawdę nie byłam w 100 procentach zadowolona ze swojej sylwetki, natomiast zdążyłam już pogodzić się z pewnymi faktami, które są związane z moją budową. Mam szczupły, umięśniony brzuch, wąską talię, szerokie biodra i masywne uda – pisze Honorata.

Jeśli chudnę to przede wszystkim z górnych partii ciała, przez co jeszcze bardziej uwydatniają mi się obojczyki czy żebra. Schudnięcie z dolnych partii ciała graniczy u mnie z cudem. Natomiast podczas budowy mięśni, wynikającej z treningów, pierwsze rosną mi uda, łydki i pośladki. Namiastka tego cudu wydarzyła się u mnie właśnie od momentu, kiedy opiekę nade mną przejęła klinika, która zajmuje się medycyną zdrowego stylu życia – zachwala usługi kliniki Skarbek.

Dzięki rozpisanej diecie, która dopasowana jest idealnie do moich potrzeb i modyfikowana co 2 tygodnie oraz zabiegom (…) udało mi się zrzucić 3 kg, stracić po 2-3 cm z obwodów (niestety uda zmniejszyły mi się tylko o 0,5 cm, ale myślę, że ktoś po prostu rzucił na nie klątwę i zostały zaklęte :D) oraz zmniejszyć poziom tkanki tłuszczowej z 22,47 proc. na 20,65 proc. – pisze wokalistka.

Jako dowód zdrowego trybu życia Honey wrzuciła na bloga zdjęcie swojego śniadania: trzy łyżki komosy ryżowej, jabłko pokrojone w kosteczkę posypane cynamonem i płatkami migdałowymi.

Efekty wyrzeczeń widać jak na dłoni – w Sylwestra Honorata wyglądała właśnie tak:

👼🏻

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

Honorata Skarbek pisze na blogu, ile udało się jej schudnąć

Honorata Skarbek pisze na blogu, ile udało się jej schudnąć

Honorata Skarbek pisze na blogu, ile udało się jej schudnąć

Honorata Skarbek pisze na blogu, ile udało się jej schudnąć